Не працює сенсор iPhone 5. Як полагодити

3-2-2018


iPhone 5 вже давно став одним з найпопулярніших мобільних пристроїв. Зручний функціонал і великий рідкокристалічний дисплей з високою якістю зображення, що залучають увагу величезної кількості користувачів. Ці апарати успішно замінюють цілий ряд техніки.
В результаті необережності чи в нестандартних ситуаціях найчастіше страждає дисплей пристрою, але не завжди ми можемо побачити проблему відразу. Коли ви розбиваєте скло, відразу зрозуміло необхідна заміна, але іноді раптом без видимих причин перестає працювати сенсор.Хочу порекомендувати ремонт iPhone гулливер Киев

Функція тачскрін повністю замінила нам стандартний набір кнопок, тому якщо сенсор виходить з ладу, ми практично втрачаємо можливість керування iPhone 5. В чому ж може бути причина поломки?

Тачкскрин або сенсор iPhone 5 може вийти з ладу при механічному ударі або проникнення вологи всередину пристрою. Після удару, не обов’язково наявність видимих пошкоджень, саме скло може бути цілим, а сенсор повністю припинити функціонувати.
В iPhone 5 сенсорне скло безпосередньо пов’язане з дисплеєм, це єдиний модуль, що складається з двох частин:

Рідкокристалічний екран забезпечує зображення

Команди для виконання завдань системі зраджує тачскрін, тобто сенсорне скло вашого iPhone 5

Для ремонту сенсора iPhone 5 необхідно провести повну заміну модуля. Така поломка вважається однією з найпоширеніших і не викликає великих труднощів ремонту.

Заміна тачскріна iPhone 5 може бути проведена у короткі терміни при наявності спеціального інструменту і великого досвіду роботи майстра.

Але як знайти сервіс центр, в якому вам не тільки швидко відремонтують смартфон, але і запропонують оригінальні запчастини.

Для вибору сервіс центру високої якості потрібно знати кілька основних показників:

Звертайтеся тільки в авторизовані сервісні центри, там є все необхідне для діагностики і ремонту обладнання.

У таких сервісних центрах працюють майстри з відмінною підготовкою

Авторизовані центри укладають договори з виробниками на поставку оригінальних запчастин, ви можете не сумніватися в якості встановленого дисплея

Заміна тачскрін проводитися за короткий проміжок часу, і якщо майстер вам рекомендує залишити пристрій на тривалий час, то варто насторожитися. Заміну екрану можна зробити досить швидко.

Запитайте, чи дають в сервіс центрі гарантію на ремонт і деталь, яку встановили на iPhone 5.

Якщо всі ці умови виконуються, значить, ви знайшли сервісний центр високого рівня.

Одним з таких центрів є ifeelgood.ru. Всі ремонтні роботи в даному сервісі роблять швидко і якісно, а вартість послуг зовсім невелика.

Незалежно від того, як і де ви пошкодили пристрій, при ударі або в будь-якій іншій ситуації, необхідно провести діагностику iPhone 5 для того, що б уникнути поломок в майбутньому.