Не пройшло і два роки або як потрапити в DMOZ

276

Як я вже давно не писав, блогу Все про все, зовсім скоро виповниться два роки. І ось протягом цих двох років, я кожні півроку намагався додати свій блог в настільки всім відомий DMOZ.

Протягом майже 2-х років, кожні півроку я подавав заявку в один і той же розділ, але на жаль блог “ігнорувався” і не потрапляв туди.

Ще в перші місяці життя цього блогу, подавши в перший раз заявку і прочекавши кілька місяців. Я подумав, що блог ще молодий для цього каталогу. Почекавши ще півроку, я знову подав заявку, все в ту ж категорію. І знову очікування.

Паралельно, я почав читати на різних форумах, про те, що пишуть люди про цей каталог, що впливає на появу блогу в ньому, що може бути причиною відмови. Найпоширенішою проблемою була відсутність редакторів у розділах. Багато радили, стати самому редактором розділу. Але, туди куди я подавав запит, було і є два редактора.

Як завжди Twitter допоміг. Написавши там в 140 символах проблему, мені підказали, що при додаванні блогу в каталог, бажано один раз, всього один раз!, написати редакторам.

І ось в останній раз, рівно три місяці тому, я подав заявку, при цьому написав лист редакторам. Зміст листа був такий:

Доброго часу доби. Не так давно, а саме три місяці тому я додав свій блог vsego.wordpress.com в розділ Дизайн і розробка сайтів/Блогів, в якому б є редактором. Блог досі не з’явився в даному розділі. Хотілося б дізнатися причину не попадання в даний розділ.
З Повагою,
Кирило.

Ось приблизно так було складено лист відправлено обом редакторам. Через тиждень, а саме вчора, мені на пошту прийшов лист:

Доброго дня!
Ваш блог прийнятий в каталог ODP.

Ось так закінчилося моє “подорож” протягом двох років по каталогу з метою додавання блогу в DMOZ.
Тепер мій блог знаходиться ось в цьому розділі: World/Russian/Комп’ютери/Інтернет/Дизайн і розробка сайтів/Блогів/

А ваш блог в якому розділі знаходиться і скільки часу у вас взяло потрапити в DMOZ?