Недорогі і корисні товари з aliexpress: піногенератор, компресор baseus і інше

41

Портативний алкотестер baseus

Ціна $19 з промокодом wowtester

Купити тут

Дисплей покаже стану в двох стандартах для китаю і сша, а колірний індикатор покаже чи варто сідати за кермо чи ні. Стане в нагоді кожному автолюбителю.

Товщиномір r&d tc100

Реклама

Ціна $29.37 – 31.00

Купити тут

Призначений для вимірювання товщини лакофарбового покриття.зручний контактний прилад працює від батареї на 9 вольт. Рк екран відображає показання. Точність пристрою 0,1 мм.

Гірлянда 10 м

Ціна $4.15 – 15.34

Купити тут

Головна відмінність гірлянди-більше не потрібно мільйон разів натискати кнопку на блоці управління, щоб дійти до потрібного вам режиму. Завантажуєте додаток і вибираєте потрібні вам швидкість, режим і колір, в тому числі світіння під музику і навіть таймер.

Ціна $50.99

Купити тут

Компактний пристрій в стильному практичному корпусі. Підходить для швидкого накачування шин автомобіля, мотоцикла, самоката, велосипеда і надувних м’ячів. Інтелектуальне управління в один дотик. Акумулятор ємністю 7500 mah, вистачить на підкачку 9 автомобільних шин.

Ціна $44.79

Купити тут

Дозволяють полегшити пуск двигуна при холодних температурах в період сильної вологості і перепадів атмосферного тиску. На пристрої є клеми живлення підключаються до контактної пари акб. Ємність акумулятора становить 8 000mah. Пристрій здатний заряджати різні мобільні гаджети з напругою 5в і струмом в 2,4 а.

Ціна $8.37 – 16.48

Купити тут

Паяльник швидко набирає температуру, працює від мережі змінного струму з напругою 110-220 вольт. Споживана потужність досягає 60 ват. На ручці паяльника знаходяться кнопки і екран, які служать контролем і управлінням його температури.

Ціна $29

Купити тут

Компактна кружка збереже температуру напою протягом 4-6 годин і стане в нагоді для приготування окропу “в полях”: вбудований нагрівач закип’ятить вміст за 20 хвилин.

Ціна $9

Реклама

Купити тут

Піногенератор дозволяє створювати піну для миття кузова автомобіля і подавати її в розпиленому стані під тиском. Це забезпечує ретельне миття і видалення забруднень. Комплект включає в себе кілька насадок з різними отворами і пластикову ємність.