Недорогі та корисні товари з aliexpress: паяльна станція, електронний стабілізатор та інше

17

Радіатор для ssd

Ціна: $6.91

Купити тут

Багатьом швидким nvme ssd властиво сильно нагріватися під навантаженням, особливо якщо вони встановлені в невеликі itx-корпусу. Знизити температуру на ~ 10 градусів можна шляхом установки пасивного радіатора. Якщо треба знизити температури ще сильніше, то на допомогу приходять радіатори з активним охолодженням. Додатковою “фішкою” є відображення поточної температури на невеликому дисплеї.

Іграшка для котів

Реклама

Ціна: від $16.03

Купити тут

Цей девайс вміє працювати в двох автоматичних і одному ручному режимах. У першому автоматичному він включається час від часу, випадковими рухами лазерного променя змушує кішку побігати, а потім вимикається. Другий режим відрізняється від першого тим, що рухи променя будуть більш швидкими. У ручному режимі лазер буде світити строго прямо, щоб можна було грати з вихованцем самостійно.

Система контролю тиску

Ціна: від $23.10

Купити тут

Простий спосіб зробити автомобіль безпечнішим-це встановити систему для контролю тиску в шинах. На відміну від деяких інших варіантів, ця система підключається до автомобільної магнітоли. Таким чином не торпедо не потрібно ставити додатковий дисплей, що зручно. Поставляється разом з usb-флешкою, де знаходиться файли для установки відповідної програми на android, хоча їх можна знайти і в play market.

Електронний стабілізатор

Ціна: від $121.89

Купити тут

Електронний стабілізатор створений для того, щоб відео, зняті на телефон, були максимально плавні, а картинка не смикалася і не тремтіла. Гаджет найбільш актуальний для творців контенту і тих, хто активно веде соцмережі. Час автономної роботи пристрою залежить від ваги смартфона і може становити 15 годин, але в реальності краще розраховувати на 10 годин.

Душовий гарнітур

Ціна: від $56.18

Купити тут

Стильний душовий гарнітур доступний в декількох колірних рішеннях, як однотонних, так і більш яскравих і контрастних. Особливий шарм цього комплекту надає консоль з клавішами, що нагадують такі у фортепіано. Розмір так званого тропічного душу – 28 x 19 см, в ньому 160 отворів для води. Гарнітура зроблена з нержавіючої сталі, абс-пластика і латуні.

Електропривод для штори

Ціна: від $45.78

Купити тут

Простий у використанні електропривод, який сумісний з більшістю популярних рулонних штор, в тому числі з леруа мерлен і ikea. В наявності 2 варіанти під різні діаметри труби (17 і 25 мм). Моторчик працює безшумно, управління здійснюється за допомогою пульта ду. При бажанні можна налаштувати управління по wifi в мобільному додатку. Якщо є смарт-колонка з алісою, то буде працювати і голосове управління.

Паяльна станція

Ціна: від $40.10

Паяльна станція потужністю 108 вт здатна забезпечити нагрів жала аж до 480°c. Час нагріву – 8 секунд. Станція вся цілком з металу, включаючи ручку. Кабелі жароміцні і м’які. На борту стоїть мікроконтролер, є купа налаштувань. Температуру тримає дуже точно. Жала в комплекті в основному для дрібної пайки, навіть “топірець” найменший, так що потрібно відразу добирати жала по своїй потребі.

Циркулярна пила

Ціна: від $36.71

реклама

Купити тут

На фотографії ця ручна циркулярка виглядає мініатюрною, але в реальності вона виявилася досить великою і масивною. Завдяки “шийці” сидить в руці дуже надійно. У наборі тільки один диск на 115 мм, інші на 85 мм і пара на 76 і 54 мм.пробував пиляти поки що тільки двп і нетовсту фанеру – двигун їх здається і не помітив. Також в комплекті обмежувач для поздовжнього розпилу, шестигранник для зміни диска, хобот для пилососа, інструкція китайською та англійською мовами.

Друзі, актуальні промокодом і купони для aliexpress ви завжди зможете знайти на моєму каналі в яндекс.месенджері . Підписуйтесь, там зібрана вся інформація про поточні акції.