No man’s sky виповнилося 5 років – і рейтинг гри таки виліз з мінуса

12

60 тисяч негативних рев’ю так і залишилися негативним, зате їх потіснили 100 тисяч хвалебних відгуків. Абсолютно заслужених.

Повз no man’s sky не можна пройти жодному ентузіасту ігор. Гра, колишня найбільшим розчаруванням, стала однією з перлин індустрії. Відрадою для тисяч і тисяч гравців. Вперше у гри рейтинг виріс до позитивного балансу. Для цього потрібні були відгуки 100 тисяч геймерів.

Розробники якраз сильно розширили геймплейні можливості космічного симулятора. Всесвіт самотності і химерних планет перетворилася у всесвіт мільярдів проблем завдяки аванпостам з новими сумними інопланетянами, за якими потрібен нагляд гравцям.

Знайшлися і незадоволені. Деякі гравці все ще розчаровані – 5 років тому їм обіцяли гру про нескінченну подорож в незвідане, втечу в галактичні пустки без людей, з новими враженнями і відкриттями. Посилення рольової частини, кооперативу та інших активностей вони розцінюють як зраду початкової мети космічного піонерства.

Так що ці фанати бахнули жахливий мод, в якому весь всесвіт стала шоном. Шон-основний розробник і та сама говорить голова, яка приймає всю критику спільноти.