Nofollow проти Dofollow: ваш вирок

261

Сьогодні і завтра, я збираюся втягнути вас у дебати з приводу Nofollow проти Dofollow.
Все частіше і частіше, на різних блогу, я зустрічаю заклики про те, що потрібно переводити блоги на Dofollow. Багато блогери на своїх блогах або представляють нам списки зібраних ними з Dofollow блогів, або заявляють, що готують такий список. Як би з одного боку зовсім навіть не погано, блогери показують себе, як ті, хто в поті чола працюють, копітко створюючи список таких блогів. З іншого боку, сама назва їх постів бентежить, що те типу «Список Dofollow блогів для коментування».

Виходить, що ці блогери створюють список Dofollow блогів для масового спаму? А так само одержання своєї вигоди для своїх блогів при коментуванні блогів з такого списку.

Але давайте повернемося до Nofollow. Існує багато аргументів проти Nofollow, але я стверджую, що багато з них — міфи, і я збираюся деякі з них описати тут.

Nofollow —Значення призначене для пошукових систем: він вказує їм на те, що гіперпосилання, не слід ніяким чином враховувати при індексуванні даної сторінки. В кінці 2009 року пошукова система Google змінила алгоритм дії атрибутом nofollow. Після зміни алгоритму, сторінка-донор раніше не передає вага сторінці-акцептору, але і вага посилання, який донор повинен був передати у нього не залишається. Іншими словами, вага зі сторінки-донора просто випаровується.

Міф 1: Nofollow перешкоджає коментарям.

Зробили свій блог Dofollow, розрекламували це, і чого очікуєте? Швидше всього коментарів, які на ваш погляд мають збільшиться, лише тому, що ваш блог став Dofollow. А чи не здається вам, що ви просто платите гроші за такі коментарі на вашому блозі? Адже посудіть самі, народ почав раптом коментувати вас не тому, що у вас чудово написані пости, а тільки тому, що відвідувачі знайшли чергове місце, де можна поставити посилання на свій блог. Тобто, на мій погляд Dofollow це грошовий еквівалент яким ви завлекаете відвідувача на свій блог

Звичайно ж, залишивши Nofollow на вашому блозі, ви могли б втратити значну частину коментарів на блозі, але на мій погляд такі коментарі були б не проплачені вами вашим же відвідувачам, а осмислені де відвідувачі залишили свою думку про написану вами статті, а не просто словесний спам заради халявної посилання на свій блог.

Dofollow блоги з їх комментируемостью, просто на просто дає помилкове уявлення автору блогу, про те, що його статті популярні, корисні і читаються. Насправді це чистої води обман.

Для того, що б пости коментувалися, зовсім не треба переводити свій блог Dofollow. Все, що для цього треба, так це навчитися писати корисні пости, які в першу чергу будуть цікаві вашим відвідувачам.

Мій блог Nofollow, і нехай до цього посту я отримай всього лише 10 коментарів, але я буду точно знати, що це будуть осмислені коментарі від вдячних читачів, а не просто маса коментарів які залишили заради посилання.

Миф2: Тільки нормальні коментарі.

Ведучи блог з Nofollow, спаму в коментарях буде менше, ніж на блозі з Dofollow. Якщо в першому випадку відвідувач залишив коментар з адресою блогу провідним на порно сайт, або варез сайт, а може на якийсь ГС, то перевіривши адресу сайту, такий коментар буде видалений, так і тим більше блог з Nofollow мало приваблює спамерів.

Інша справа блог Dofollow, на такий блог злетяться всі спамери як мухи на гівно, і коментарів буде маса. Що робити тоді? Знову руками перевіряти кожну посилання і видаляти такі коментарі. До чого призведе такий процес чищення, та тільки до того, що кількість коментарів скоротиться, так як ви їх видалили і як результат вийде теж кількість як і на блозі з Nofollow.

Плюс до всього на блозі Dofollow з напливом коментарів буде, важко встежити за ними, так як не можливо ж постійно сидіти на блозі і перевіряти коментарі. Що, якщо ви почнете отримувати сотні коментарів в день? Просто плюнете і не будете модерувати, швидше за все так і буде.


В завтрашній статті, я буду розглядати третій і заключний міфу про Dofollow проти Nofollow . По цьому раджу вам підписатися на мій блог, що б не пропустити черговий мій пост.
У той же час, я хочу дізнатися вашу думку.
Я хочу знати, який тип посилань ви використовуєте на вашому блозі, а саме в коментарях, і я хочу знати чому.


Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі