Нова версія WordPress 2.8

314

Розробники WordPress представили нову версію популярного движка для блогів. Вона отримала назву Baker і містить виправлення майже 800 помилок. Серед нових можливостей відзначають зручний браузер тим, поліпшення у віджетах і збільшення швидкості роботи.

В WordPress 2.8 з’явився браузер тим. Він нагадує браузер плагінів, який вже вбудований в движок, і дозволяє переглядати і встановлювати нові шаблони, використовуючи веб-інтерфейс. Користувач може обмежити пошук, вказавши, наприклад, число колонок і колір теми. Редагувати шаблони та плагіни стало зручніше — допомагає підсвічування коду і контекстна документація для функцій.

Зміни торкнулися і системи віджетів. У них змінився інтерфейс, а крім того розробники отримали доступ до API. Повний список змін можна знайти тут.

WordPress досить швидко став однією з найпопулярніших платформ для публікації, яка використовується як звичайними блогерами, так і великими ЗМІ. Головним конкурентом є Movable Type, розробка якого ведеться вже не так активно. Наприклад, недавній реліз не містить нових фіч.

[wpvideo Pu3T4X8l w=570]