Новачок у twitterі?

339

Мене це вже не дивує, коли хтось скаржиться на Twitter. Такі скарги вже стали стандартом. Кожен раз, коли ви зустрічаєте кого-то, а саме того, хто новачок в twitter’і, ви чуєте одне і теж від них: «Із за чого весь цей ажіотаж? Я не знайшов нічого, окрім спаму і іншого, а так само даремно витраченого часу «. І доводиться пояснювати людям, що ж таке твіттер, і для чого він взагалі. Доводиться пояснювати, що всі скарги необґрунтовані, що це зовсім не так. Іноді це важко. Довелося навіть написати пост Що таке Twitter? Відповіді на запитання, що б хоч якось пояснити сам сенс твіттера і за чим він був створений, і який його зміст.
Ну а в цьому пості я б хотів розповісти, про те що робити якщо ви вперше на Twitter.

1. З’ясуйте самі у себе, чи потрібно вам користуватися Twitter. А не заводьте аккаунт, лише тому, що так зробив ваш знайомий.

Основна причина, чому люди розчаровані Twitter відбувається тому, що вони не мають поняття, що це таке, і як це все працює.Так що не треба одразу панікувати, і говорити, що нічого вам не зрозуміло. Для початку почитай те, що люди пишуть про цьому сервісі, як працюють в ньому, і для чого він взагалі створено.

2. Не чекайте, що Twitter буде іншою соціальною мережею.

Twitter технічно соціальна мережа, але на мій погляд, це не що інше, ніж просто чергова соціальна мережа. Для деяких твіттер це джерело інформації, а для деяких це всього лише арена для спаму. Так що якщо ви звикли до іншої соц. мережі не чекайте того ж і від Твіттера, тут все по іншому. Цей сервіс не схожий ні чим на всі інші мережі.

3. Ви не можете отримати нічого, не даючи ні чого в замін.

Багато хто створив свій аккаунт, закидають його тільки із за того, що з ними ні хто не спілкується і не звертає на нього увагу. А що ви хотіли? Що вас там всі чекають, не сплять, не їдять, і тільки чекають що б ви щось опублікували? Немає так справи не йдуть. Припустимо ви підписались на кого то хто вам цікавий, він щось пише, так чому б не почати відповідати на запитання, які він пише, чи як то відповість йому або ще кільком іншим людям. Тільки так вас помітять, підпишуться на вас, якщо ви звичайно не спамер, і згодом один з ваших цікавих постів хтось і ретвитнет, саме цим способом, вас помітять і інші.

4. Навчіться ігнорувати спам, адже він є скрізь,

Якщо ви думали,що в твіттері немає спаму, то ви помиляєтеся. Спам є скрізь, їм сповнений весь інтернет. Тому постарайтеся навчитися реагувати на це спокійно. Як я вже писав вище, для кого то твіттер це отримання інформації, а для кого то для спаму.

5. Ніхто не знає, що ж таке хороший щебет.

Це сила соціальних мереж, чи не так? Існують різні теорії, ходять чутки ходить про те, що хороший щебет є, але немає правила як це робиться, або одного хорошого пояснення того. Але смішно те, що навіть ніхто не знає, що таке хороший користувач Twitter’а. Але повірте, якщо ви цікаві іншому твитерянам, і вас читають і відповідають на ваші записи, то напевно це і є хороший щебет.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі