Нове тестування мережевого режиму halo infinite відбудеться через два тижні

10

Розробники з 343 industries повідомили про те, що вже зовсім скоро — 24 вересня — проведе друге тестування мережевого режиму halo infinite. Щоб стати учасником перевірки, необхідно зареєструватися на сайті гри і стати членом програми halo insider. Всі, хто подадуть заявки до 13 вересня, можуть потрапити на тестування.

Як пишуть розробники, в рамках другого етапу тестування вони хочуть перевірити працездатність pvp-режиму, так що учасникам слід приготуватися до активних перестрілок один з одним.

Реклама

The next #haloinfinite multiplayer preview is targeted to arrive on sept. 24! all fully registered halo insider profiles as of sept. 13 are eligible to participate.don’t miss out! head to https://t.co/3a5xr1huic, get your profile fully filled out, then prepare for takeoff. Pic.twitter.com/9ggaqp4f6p

— halo (@halo)september 9, 2021

Halo infinite запланована до виходу 8 грудня. Спочатку він повинен був відбутися в кінці осені минулого року — разом із запуском xbox series x|s-але на той момент halo infinite була до релізу зовсім не готова. Як бачите, затримка релізу склала більше року.