Новорічний трафік

205

За великим рахунком, нічого нового я не напишу, так як багато блогери, які не перший рік займаються веденням блогів, а так само активно живуть життям рунета і блогосфери вже на вірне не перший раз стикається з такою фішкою як падіння трафіку, в передсвяткові дні, а саме за пару днів до Нового року.

На зображенні зверху показана статистика, мого блогу Все про все. На самому графіку виразна видно крива падіння починаючи з 26.12.09 і по 01.01.10 включно. Особисто для мене так як я ще “зелений” в блогосфері, і тільки в кінці цього місяця моєму блогу буде рівно рік, був здивований таким падінням відвідуваності блога.
Але пізніше, як видно з кривої на графіку статистики, зростання відвідувань почав збільшуватися, і як видно вже сьогодні досяг свого піку відвідувань.

Ось тут я вирішив задатися питанням, до кількох блогерів щодо цієї не зрозумілою аномалії падіння відвідуваності перед Новим роком, і отримав ось такі відповіді:

Питання: Що це за падіння, було воно у вас і чи це нормально?

Ленар Амірханов:
Ну падіння зрозуміло! Народ гуляє, горілочка з мандаринчиками їх цікавить поки набагато більше, ніж блоги. Як кажуть, раз на рік потрібно відпочивати від всього, від Інтернету. Благо, Новий Рік — найкращий час для цього.

Діма Шайтор:
Думаю, що це цілком нормальне явище. Все ж відпочивають. Зараз трафік повертається на круги своя. Дуже порадував передноворічний трафік по деяким дивним запитам. Звичайно, ті люди на моєму блозі не знайшли відповіді на своє питання, але було цікаво спостерігати за потоком трафіку саме за таким новорічних запитам.

Heromant:
Це було у всіх, так як відвідуваність рунета з 31 грудня до 2 січня впала на 30%.
достаточнопосмотреть графік ЧИ

Ілля Кочнєв
Трафік, як у вихідні дні, але сильного падіння, як такого, я не помітив. Природно це нормально. Вихідні — вони і в Африці вихідні)

Теммі Майнас
Так. У перші два дні я відзначив невелике зниження відвідуваності. Вважаю це абсолютно нормальним. Так як люди в перші дні нового року забивають на блоги. Вони дарують подарунки, спілкуються з близькими, святкують, дивляться новорічні фільми і розслабляються перед новим важким роком. І правильно роблять.

Ось такі відповіді були отримані. І як ми бачимо, що це цілком нормально таке падіння трафіку в какун Нового року. Спасибі тим блогерам, які відгукнулися і допомогли в написання цього посту!
А як у вас в Новогоднии дні йшли справи з відвідувачами і трафіком?