Новий геймплей gunvolt chronicles: luminous avenger ix 2

16

Під час прямої трансляції з tokyo game show в японії, inti creates продемонстрував новий геймплей своєї майбутньої гри gunvolt chronicles: luminous avenger ix 2 .

Завдяки зусиллям копена, в luminous avenger ix, світ нарешті знайшов спокій. Саме в ці мирні часи копен занурився в свої дослідження. Через деякий час після того, як його битва закінчилася, він виявив, що у нього є таємнича гвинтівка, названа «бластерна гвинтівка».

Копен негайно приступив до ремонту і вивчення пристрою. Поки копен був у розпалі своєї роботи, перед ним раптово з’явилася червоточина і втягнула його в себе. Він опинився в незнайомому місці – в пустельному світі, де жили тільки механічні істоти, відомі як «робітники».

Копен, разом з лолою і кохаку, яких відправили туди разом з ним, повинен шукати дорогу додому. Їм допомагає дівчина-робітник, налл, яка веде їх до гігантської вежі, відомої як «могильний стовп», де, як кажуть, ховаються секрети світу. Тут починається їхня історія…

Gunvolt chronicles: luminous avenger ix 2 вийде 27 січня 2022 року для ps5, ps4, switch, xbox series x|s, xbox one і пк через steam.