Новий killer instinct може бути в розробці

35

В 79 епізоді подкасту xboxera нік” shpeshal nick ” бейкер побіжно згадав, що нова гра killer instinct дійсно може бути в розробці. У частині подкасту, присвяченій чуткам, нік повідомив, що з джерела йому стало відомо, що новий killer instinct в даний час знаходиться в активній розробці. На жаль, він не зміг назвати студію, яка зараз працює над грою, але якщо це правда, то схоже microsoft вдалося знайти підходящу студію для роботи над грою.

Фанати вже почали обговорювати, яка студія може стояти за останньою грою killer instinct, і багато сходяться на думці, що це навряд чи iron galaxy. Хоча студія добре знайома з серією завдяки роботі над кількома сезонами останньої гри, а також раніше висловлювала інтерес до роботи над франшизою, iron galaxy зараз зайнята іншими проектами, такими як uncharted, що, ймовірно, виводить її з числа претендентів. Ще одним популярним вибором стала компанія netherrealm, хоча у неї і так багато інших ігор, включаючи (за чутками) новий mortal kombat, injustice і, можливо, щось пов’язане з marvel.

Хоча це поки вважається лише чутками, вони повинні схвилювати співтовариство, яке залишилося в підвішеному стані в червні минулого року. Під час участі в подкасті dropped frames главу xbox філа спенсера запитали про возвожность повернення killer instinct. Хоча спенсер зізнався, що вважає реакцію фантастичною і що microsoft ще не покінчила з франшизою, він підтвердив, що на даний момент microsoft нічим поділитися, оскільки пріоритетом для них є пошук підходящої команди для реалізації проекту такого масштабу.