Новий трейлер gravewood high

27

Видавець herocraft pc випустив новий трейлер своєї гри gravewood high під час виставки escapist indie showcase. Нескінченно реіграбельний стелс-хоррор, дія якого відбувається в огидній середній школі, вийде на пк в steam і epic game store в кінці цього року.

Новий трейлер демонструє деякі моторошні куточки, зловісні головоломки і темні секрети gravewood high. Але на допомогу немає часу, тому що містер хайд на полюванні. У грі у вас є два вибору: втекти або померти.

ключові особливості:

  • динамічне оточення: план школи змінюється кожного разу, коли вас спіймають, і інтер’єр може бути зруйнований як гравцем, так і містером хайдом, створюючи напружене і унікальне пригода.
  • підступний противник: у міру проходження гри містер хайд трансформується фізично і розвиває нові здібності, стаючи розумнішими і небезпечніше. Недостатньо сховатися. Щоб перемогти, гравець повинен перемогти містера хайда, знайшовши і знищивши предмети, які йому дороги, або заманивши його в пастки.
  • складна таємниця, що охоплює століття: сюжет гри занурює гравця в атмосферу декількох знакових періодів історії-від бурхливих 80-х років до громадянської війни в сша.