Nvidia пояснила, в якому сегменті ринку ampere генерує більше половини виручки

11

Після невеликого перепочинку доля знову повертає нас до технологічної конференції citi global, яка подарувала деяку кількість інформаційних приводів, пов’язаних з компанією nvidia. Інтереси останньої, нагадаємо, на заході представляла фінансовий директор колетт кресс (colette kress).

Джерело зображення: nvidia

Якщо в ігровому сегменті кількість носіїв архітектури ampere, що дісталися до вдячних споживачів, виявилося не надто великим, за визнанням цього керівника компанії, то в серверному сегменті темпи експансії даної архітектури виявилися гідними. Принаймні, зараз більше половини всієї виручки nvidia в серверному сегменті визначають саме прискорювачі обчислень з архітектурою ampere. Останні, як можна пам’ятати, випускаються по 7-нм технології компанією tsmc. Якщо зіставити ці твердження з фразою про обмеженість тиражу ігрових чіпів ampere, які виробляються по 8-нм технології компанією samsung, то можна мимоволі задуматися, а чи так вже задоволена nvidia співпрацею з корейським підрядником, як намагається показати…

Колетт кресс також додала, що в серверному сегменті сусідство виробів різних поколінь є звичайною справою. Зараз компанія продовжує поставляти прискорювачі покоління volta, і після виходу наступників ampere носії поточної архітектури теж довго будуть користуватися популярністю в серверному сегменті, як вважає фінансовий директор компанії.