Nvidia випустить доступну модель geforce rtx 2060 12 гбайт з цінником в $300 для протидії amd

10

Несприятлива ситуація, що склалася на ринку споживчих графічних адаптерів, змушує виробників шукати можливі шляхи вирішення, щоб задовольнити попит з боку комп’ютерної спільноти: як повідомляє ресурс wccftech з посиланням на інсайдера, відомого по своєму youtube-каналу moore’s law is dead, незабаром nvidia має намір оновити одну з представниць покоління turing, ціна якої буде вельми привабливою.

Джерело зображення: nvidia

За даними джерела, мова йде про відеокарту nvidia geforce rtx 2060, обсяг відеопам’яті якої зросте до цілком прийнятних на сьогоднішній день 12 гбайт. Що стосується інших технічних характеристик майбутньої новинки, то будь-яких даних на цей рахунок поки немає.

При цьому вартість новинки, згідно з інформацією інсайдера, буде вкрай приємною: так, nvidia geforce rtx 2060 12 гбайт буде оцінена в $300, причому йдеться про реальний цінник, а не про рекомендовану вартість. Втім, як саме компанія цього доб’ється, враховуючи тенденцію останніх декількох місяців, не повідомляється.

Відзначається, що таким чином nvidia має намір не тільки порадувати ощадливих геймерів, але і нав’язати боротьбу графічним продуктам amd нижнього і середнього цінових діапазонів, які виглядають більш вражаюче на тлі існуючих пропозицій «зеленої команди».

Необхідно зауважити, що в разі незмінних технічних характеристик gpu прийнятна вартість geforce rtx 2060 12 гбайт стане додатковим «козирем» в боротьбі проти дебютує через кілька днів amd radeon rx 6600, яка, судячи з результатів офіційних тестів, обганяє «стандартну» rtx 2060 у всіх представлених ігрових додатках.

Виходячи з ряду “витоків”, дебют графічного адаптера geforce rtx 2060 12 гбайт відбудеться в кінці поточного або початку наступного року.