Одноразові поштові скриньки

405

Зараз у кожного є свій поштовий ящик, а може й кілька. Хтось використовує їх для листування, хто то для бізнесу, а хто то для роботи. Часто заходячи на різні блоги, можна побачити, що блогери вказую різні поштові скриньки. Тобто для зв’язку один, для реклами інший. Як правило ми відкриваємо поштові акаунти для будь-яких цілей.

Але що робити, якщо нам для отримання інформації потрібно обов’язково написати свій e-mail? Не кожен з нас захоче світити свій маил на приклад на якомусь сайті або форумі, куди ми зайшли один раз і більше там не з’явимося. Іноді шукаючи в мережі якусь інформація і знайшовши її, ми потрапляємо на сторінку, де важить повідомлення типу:
» тему можуть переглядати тільки зареєстровані користувачі». Тут варіантів не багато, або продовжувати шукати, або реєструватися.
Але для такої одноразової реєстрації чи потрібно вказувати свій реальний емаіл?

З цього я зробив добірку сервісів, які представляють нам саме для таких цілей, одноразові поштові скриньки. Емейли які живуть від 10 хвилин до 30 днів, а потім самоусуваються.

[adsense]

1.Почну свою добірку з умовно безкоштовного сервісу під назвою Sneakemail. До останнього часу сервіс був безкоштовним. Тепер сервіс дає нам поштову скриньку на 30 днів. Якщо вам сподобається, можете перейти режим постійного користування з ціною $2 в місяць.

Принцип роботи дуже простий:

 • Якийсь сайт або форум, на якому ви хочете зареєструватись, просить ваша адреса електронної пошти, але ви не хочете давати свій e-mail.
 • Ви заходите на сайт Sneakemail і реєструєте свій аккаунт.
 • Вводите свій реальний адресу.
 • Сервіс генерує для вас ім’я поштової скриньки типу: [email protected]
 • Тепер ви, зареєструвавшись якомусь сайті або форумі, отримуєте від туди лист, воно приходить на адресу [email protected] а потім сервіс автоматично надсилає листа на ваш реальний поштову адресу.
 • І на оборот, ви захочете відповісти, лист буде послано з адреси [email protected], а ваш реальний e-mail залишиться невідомим.

Тепер не багато про плюси і мінуси:

По-перше, потрібно мати свій діючий поштову скриньку, на нього будуть пересилати повідомлення з тимчасового e-mail.
Даний підхід хороший тим, що інформація з ресурсу, на якому ви пройшли реєстрацію, наприклад, логін і пароль, не пропадуть через місяць разом з вашим ящиком на Sneakemail, а збережуться на вашому реальному e-mail.
Sneakemail гарантує, що ваш поштовий ящик не дізнається ніхто, але всяке буває.
Потрібно запам’ятовувати ще одну пару логін-пароль для доступу до облікового запису Sneakemail.
Живе вашу поштову скриньку від 30 хвилин до одного року.

2. Spambox. Набридло кожен раз придумувати і запам’ятовувати пару логін-пароль, то цей сервіс для вас.

 • Насамперед, це безкоштовність. Так, Sneakemail теж безкоштовний,але тільки на місяць, зате…
 • Spambox дозволяє вибирати «час життя» поштової скриньки: от30 хвилин до одного року. Як бачите, більш гнучкі можливості.
 • Після генерації тимчасового поштової скриньки на сторінці сайту Spambox починається зворотний відлік життя вашого «безпечного»e-mail. Це дуже зручно, так як ймовірність в один прекрасний день дізнатися, що ваш тимчасовий ящик припинив своє існування, зводиться до мінімуму.
 • Однак, для сайту Spambox, як і для Sneakemail, потрібно вводити реальну адресу електронної пошти.

  3. Tempemail.

  Для створення тимчасової поштової адреси не потрібно вводити свій реальныйе-mail.
  Все що від вас потрібно:
  код з картинки і придумати довільного імені @TempEmail.net. Після цих нескладних операцій, ви отримуєте ящик, який буде існувати протягом 14 днів.
  Але обов’язково запам’ятайте:
  Після закінчення 14 днів ящик видаляється без попередження, так що запишіть на листочку і прикріпіть на видному місці строк закінчення життя тимчасового e-mail. Доступ до скриньки вільний, тому не рекомендується зберігати особисту і взагалі будь-яку важливу інформацію.

  4.WH4F

  Сервіс перекладається дуже смішно: Хакнем за їжу
  Проста реєстрація: логін-пароль. Час життя скриньки, як і в Spambox, можна встановлювати. На ресурсі WH4F воно становить від 8 годин до семи днів.
  Однак, WH4F має обмеження: не більше 10 листів за 1 Мб кожна. При вступі на e-mail нового повідомлення, що перевищує ліміт, старі листи видаляються.

  5. 10 Minute Mail
  Назва сервісу говорить сама за себе: «10 Хвилин».

  Це дійсно сервіс для ледарів. Ніяких тобі логінів і паролів,вводити реальну адресу електронної пошти або вигадувати ім’я для тимчасового не потрібно. Ресурс 10 Minute Mail відразу ж на першій сторінці генерує адресу вашого тимчасового поштової скриньки, відображає час його життя і список повідомлень, які на нього приходять. Час життя e-mail можна продовжити ще на 10 хвилин, і так необмежену кількість разів.

  Ще одним достоїнством 10 Minute Mail є підтримка 20 мов, у тому числі російської. Хоча робота з ресурсом досить проста, дана мовна функція порадує будь-якого користувача.

  6. Guerrillamail

  Цей ресурс, покликаний захистити вас від Спаму. Так само,як і в 10 Minute Mail вам не треба реєструватися і вводити свій реальний e-mail адресу. Ви можете або автоматично згенерувати назва поштової скриньки @guerrillamailblock.com або придумати його самі. Час життя електронної адреси складає 15 хвилин, на сторінці перегляду входить повідомлень встановлений лічильник зворотного відліку часу. Так само, як і в 10 Minute Mail час існування e-mail можна продовжувати – на 15 хвилин.

  Думаю, що користь від таких одноразових поштових скриньок видно неозброєним оком. Ресурси, що надають послуги тимчасової пошти, можна підрозділити на ті, яким потрібна реєстрація –Sneakemail, Spambox, WH4F, і ті, яким немає – Tempemail, 10 Minute Mail, Guerrillamail. Час життя e-mail може варіюватися від 10 хвилин до одного року. Кожен може вибрати той ресурс, який йому найбільш зручний для роботи.

  Важливо пам’ятати тільки одне – тимчасовий або одноразовий поштову скриньку неспроста називають таким. Його мета – захист вашого справжнього e-mail від Спаму і вірусів при реєстрації на сумнівних ресурсах або при листуванні з тим, кому ви не довіряєте повною мірою.

  [adsense]