Олівер три проводить гаражну вечірку в world of tanks blitz

21

Цієї осені ангар гравців в world of tanks blitz стане частиною дивного світу лідера чартів і неординарного співака олівера три. Під час ігрової події scooter army, яка пройде з 24 вересня по 4 жовтня, музикант, продюсер і колишній чемпіон з їзди на самокатах додасть в гру особливу атмосферу нестримних веселощів. Відомий нестандартними кліпами і ексцентричним іміджем, олівер три-музикант, з яким гравці зможуть познайомитися ближче.

За перемоги в боях гравці будуть отримувати тематичні призи, пов’язані з олівером три, наприклад навушники і окуляри, а також накопичувальний аватар, преміум аккаунт і американський середній танк iv рівня m3 lee. А найбажанішою нагородою для шанувальників виконавця буде цифровий автограф олівера три, який дістанеться за завершення шостого етапу події. Для інформації: це перший випадок, коли олівер три видав ліцензію на цифровий автограф у відеогрі.

Колекційні предмети можна буде об’єднати в легендарні і залишити на пам’ять або обміняти на вільний досвід (по 2,000 одиниць вільного досвіду за кожен легендарний предмет). Крім того, гравці побачать анімовану модель гігантського скутера, з яким олівер потрапив до книги рекордів гіннесса.