» онлайн ” new world перевищив 640 тисяч гравців-це п’ятий за масштабом реліз в історії steam

14

Сьогодні відбувся реліз mmo-проекту new world від ігрового крила amazon. Про даний проект всім вуха протріщали з кожної праски і зі сторінок кожного так чи інакше пов’язаного з відеоіграми ресурсу, і ось, результат не змусив себе чекати. Сьогодні вранці new world вже відзначилася щохвилинним зростанням одночасного “онлайну”, а тепер, під вечір, дана статистика стала рости вже семимильними кроками.

На момент публікації даної замітки» онлайн ” new world в steam становив понад 640 тисяч користувачів, величезна частина з яких просто не могла пробитися на сервери через їх неготовність до такого стрімкого напливу гравців. Як наслідок, ми спостерігаємо вже класичну для сучасних ігор картину: призначений для користувача рейтинг обрушений, люди скаржаться на технічні проблеми.

Статистично, new world стала п’ятим за своїм масштабом релізом за всю історію steam. Більш значним “онлайном” могли похвалитися хіба що cyberpunk 2077, dota 2, csgo і pubg. Чи зіграють технічні недоробки з new world злий жарт, дізнаємося в найближчі дні.