Оприлюднені технічні характеристики ігрового пк tesla

34

Генеральний директор tesla ілон маск продемонстрував нові моделі автомобілів tesla в червні, і для ігор це було особливо примітно, оскільки маск продемонстрував, що автомобільна розважальна система здатна запускати вимогливий до графіки cyberpunk 2077 з вражаюче плавною продуктивністю.

Остання model s, як говорили, здатна запускати ааа-ігри з ” продуктивністю рівня ps5», і тепер були розкриті нутрощі.

Завдяки відео про демонтаж ми тепер знаємо, що електромобіль поставляється з процесором zen 1 + amd ryzen і дискретною графікою navi 23, що живить автомобільну ігрову систему.

Автомобільний процесор amd zen 1 + являє собою чотирьохядерний 45w apu з 500 кб кеш-пам’яті l2 і 4 мб кеш-пам’яті l3, повідомляє youtube-канал ingineerix. Що стосується графічного процесора, tesla оснащена як виділеною, так і дискретною відеокартою на базі amd navi 23. Tesla стверджує, що їх автомобіль здатний запропонувати продуктивність нарівні з консолями нового покоління.

На додаток до цих ігрових характеристик, tesla model s оснащена 17-дюймовим «кінематографічним дисплеєм», 960-ватною аудіосистемою і модулем lg innotek wifi для підключення до інтернету.

Ще на початку 2021 року tesla представила оновлені моделі своїх автомобілів model x і model s, продемонструвавши свої ігрові апаратні доповнення, які підтримували «до 10 терафлопс обчислювальної потужності». У той час як попередні моделі були здатні запускати тільки менш вимогливі ігри, такі як cat quest і cuphead, моделі 2021 року отримують велике оновлення на ігровій стороні.

Апаратне забезпечення підтримує tesla arcade, автомобільну ігрову систему, але тепер водії можуть грати в відьмака 3 зі специфікаціями, аналогічними високопродуктивним ігровим системам. Однак ми ще не бачили офіційних тестів того, наскільки добре останні model s і model xs запускають ааа-ігри. Але за ціною можна було б сподіватися, що вони будуть запускати the witcher 3, яка тепер є грою старого покоління, принаймні.