Оптимізація сайту для пошукових систем

377

Ну що ж , ви створили свій сайт або блог , хоча може бути і таке що він у вас вже є , але на нього ні хто поки не заходить. Швидше за все про нього ні хто не знає . Значить треба розкрутити сайт. Але перш ніж почати це робити сайт треба підготувати , вірніше навіть сказати оптимізувати.Перш за все вам необхідно визначитися з семантичним ядром вашого сайту. Семантичне ядро — це набір запитів, які як ви вважаєте відносяться до вашого сайту. Тобто ви повинні визначити, що користувач набирає дані запити належить до вашої цільової аудиторії. У підборі запитів вам допоможе сервіс Яндекс Wordstat, показує статистику набору запиту за місяць.
Виберіть на кожну сторінку вашого сайту за 2-3 запиту за якими ви будите розкручувати свій сайт.

Далі , доведеться зайнятися внутрішньою оптимізацією :

1.Прописати meta теги: title, keywords, description. В title вкажіть запити, за якими ви розкручуєте свою веб сторінку.
2. Використовуйте в тексті теги

,

. Бажано на сторінці використовувати один тег

і 2-3 тега

. В дані теги необхідно укладати найбільш значущі і важливі слова, які підкреслюють тематику вашого сайту і присутні в запитах.
3. Також у тексті розміщуйте важливі слова в тег . Цим ви вказуєте пошуковику на слова і вирази, які найбільш точно відображають тематику для вашого сайту, і сторінки відповідно.
4. Зробіть хорошу перелінковку сайту. Використовуйте не одне меню, а 2 або навіть 3. Пункти в них можуть відрізнятися, а можуть і збігатися.
5. Прописуйте для посилань атрибут title, також як і для картинок обов’язково прописуйте атрибут alt.

Звичайно ж, ця стаття не описує всіх прийомів оптимізації , але зробивши це, ви отримаєте вже якийсь результат.

Завжди пам’ятайте! Оптимізуючи сайт для пошукових систем, не забувайте що він насамперед зробив для людини(звичайно якщо у вас не дорвей або сателіт). Тому пам’ятайте що навігація на сайті повинна бути зручною. Користувач повинен без зусиль знаходити те, що йому потрібно. Сторінки повинні бути в 2-3 кліків від головної. Текст повинен залишатися читаємо, а не набором ключових слів. Побільше унікального і цікавого відвідувачам контенту і ваш сайт чекає успіх!