Оптимізація сторінок для пошукових систем

448


Оптимізація сторінок для пошукових систем робить ваш сайт вище всіх інших. Адже більшість відвідувачів вашого сайту, будуть приходити до вас саме з пошукових систем. Чим краще ви оптимізуєте сторінки з вашого сайту для пошукових роботів, тим вище буде ваш сайт в результатах запиту.

Ваш сайт повинен знаходитися приблизно на перших чотирьох сторінках пошукової системи, мало хто заходить далі п’ятої сторінки, так як всю необхідну інформацію люди знаходять на початку.

Що потрібно для початку, це реєстрація в пошукових системах, їх дуже багато для найпопулярніших пошуковиків необхідно реєструватися вручну, це такі як Яндекс, Google, Rambler, Апорт, Уа?ооименно цими пошуковими системами користуються більшість користувачів інтернету.

Для найменш популярних можна скористатися автоматичною реєстрацією, для цього існують безліч програм, наприклад AllSubmitter, AddSiteих ще дуже багато обирайте найзручніші для вас. Реєструвати необхідно головну сторінку вашого сайту, адже саме на цій сторінки є всі прямі посилання на різні сторінки вашого сайту.
[adsense]

Ви зареєстрували сторінку сайту, та через деякий час до вас зайде пошуковий робот індексує всі сторінки сайту. Що ж саме потрібно зробити, що б ваш сайт потрапив на перші сторінки пошуку.

  • Кожні сторінки вашого сайту необхідно оптимізувати під два чи три пошукових слова.
  • Ці слова вже присутні на вашому сайті тільки подумайте, за якими словами ви б шукали ці сторінки.
  • Велике значення для пошукових систем має заголовок це тег, він повинен містити ключові слова, і бути не дуже довгим, для кожної сторінки заголовок повинен бути унікальним.
  • Це ключові слова у елементах (meta, keywords) вписуйте ключові слова бажано, що б вони вже знаходилися в тексті цієї сторінки якщо їх немає, то краще їх не вписувати ви тільки нашкодите.
  • Елемент (metaиdescription) в тэгеmetaнаходиться службова інформація що користувач не бачить там прописується опис сторінки і чим докладніше вона описана, тим вище буде вона в результати запиту в пошуковику.
  • Яким повинен бути текст на сторінці, чим вище текст який вписали в ключові слова, тим вище буде положення сторінки, тому намагайтеся вставляти ключові слова, які знаходяться в самому верху тексту на сторінці.
  • На сторінці не повинно бути занадто багато пошукових слів, тому що роботи можуть прийняти це за пошуковий спам і просто перестануть бачити сторінку.

Але те що тут написано, – всього лише мала частина того як потрібно розкручувати сайт, як я вже говорив, тут існує величезна конкуренція, але якщо ви зробите те, що описано вище, ви зробите крок на шляху до вершини, на якій буде ваш сайт.

[adsense]