Оренда виділених серверів

1-29-2020

Аренда выделенных серверов
Виберіть домени, щоб оформити замовлення. Для роботи доменовDNS – хостингDNS SecondaryПеренаправление домену. З договору на договорWhoisТарифы на продовження. Хостинг для WordPressХостинг для JoomlaХостинг для OpenCartХостинг для DrupalХостинг для MODXВиртуальный сервер VDS/ VPSГибридный сервер. Для розробників Повсюдна сертификатыSSL – сертифікати ThawteSSL – сертифікати GeoTrustSSL – сертифікати RU – CENTERSSL – сертифікати GlobalSignSSL – сертифікати ComodoSSL – сертифікати SymantecКонструктор сайтів. Рекомендовані агентстваSSL – сертифікат у подарунок. Висока ступінь надійності обладнання та будівель, де воно розташоване. СЕРТИФІКАЦІЯ PCI DSS .
Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/server/
Дата – центр підходить магазинах, банках, процесинговим центрам та іншим організаціям, які зберігають і обробляють дані держателів платіжних карток. Встановлення типової конфігурації — не більше години з моменту оплати оренди сервера. Автоматична установка Cent OS, Debian, FreeBSD, Ubuntu і доступ до IPMI для ручної установки і налаштування операційної системи. Клієнт отримує повноцінний адміністративний доступ до управління програмними і апаратними компонентами сервера без обмежень доступу. Для чого можна використовувати виділений сервер.
Виділений сервер можна використовувати як сервер розробки або створення на його базі набір віртуальних виділених серверів (VPS).
Як встановити операційну систему на виділений сервер. Сервери надаються з вже встановленою операційною системою, яку можна вибрати на етапі формування замовлення. Якщо потрібний дистрибутив відсутня в списку доступних до установки, самостійно встановити і налаштувати операційну систему можна з допомогою IPMI.
Як підключитися до виділеного сервера. В залежності від встановленої операційної системи і обраних методів авторизації і аутентифікації способи підключення відрізняються. Як правило, підключення здійснюється по протоколу SSH (*nix – like ОЗ) або RDP (Microsoft Windows Server ОС). Всі необхідні дані для адміністративного доступу до сервера надаються після установки операційної системи. Після завершення установки клієнта передаються всі дані для адміністративного доступу до управління сервером, тобто клієнт стає повноцінним адміністратором виділеного сервера без будь – яких обмежень доступу.