Отримання перших посилань для сайту

318

Нарощування посилальної маси сайту може відбуватися трьома основними шляхами. Це покупка посилань, їх простановка на безоплатній основі на будь-яких сайтах, які мають хороші показники цитованості, а також шляхом отримання природних посилань.
Щодо отримання перших посилань для нового інтернет-ресурсу варто відзначити, що тут web-майстри вдаються або до їх купівлі, або ж ставлять посилання на безоплатній основі на сайтах хорошої якості. Забезпечити новий сайт певною кількістю зовнішніх посилань необхідно для того, щоб пошукові системи дізналися про його існування як можна швидше, а також більш якісно проіндексували його.

Варто відзначити деякі основні принципи такого заходу, як отримання перших посилань для сайту. Насамперед, не варто купувати або ставити велику кількість зовнішніх посилань в перші місяці існування інтернет-проекту, так як це може призвести до накладення на нього фільтрів пошукових систем.

Справа в тому, що багато пошукові сервіси вважають активне зростання кількості зовнішніх посилань неприродним методом просування ресурсів, тому вебмайстрам нових сайтів не слід купувати більше 10-15 посилань на тиждень.

По-друге, починаючи зовнішню пошукову оптимізацію, тобто, отримуючи перші посилання для сайту, відразу ж необхідно подбати про їх якості, адже від цього може залежати якість всієї пошукової розкрутки проекту на перших етапах його існування. Тому вебмайстру тільки що створеного сайту, необхідно з особливою увагою підходити до відбору донорів для зовнішніх посилань, відбираючи майданчики, мають хороші показники цитованості, високі позиції в пошуковій видачі, високий рівень відвідуваності і так далі.

Після отримання перших посилань для сайту можна приступати до його статейному просування, яке зазвичай проводитися тільки шляхом купівлі місць під розміщення статей, так як знайти якісну і безкоштовну майданчик для статті на сьогоднішній момент досить важко, доведеться реєструватися у відповідних біржах, які займаються розміщенням статей.

У перший місяць існування проекту власнику проекту варто розмістити не більше 10 статей, що містять посилання на його сайт. Після того, як такі статті будуть проіндексовані пошуковими системами, вебмастер може переходити безпосередньо до повноцінного просування сайту, закуповуючи посилання на біржах і проводячи статейную розкрутку.

Однак тут також не слід бути занадто активним, не допускаючи появи занадто великої кількості зовнішніх посилань за короткий проміжок часу.