Отримуємо безкоштовні посилання з соціальних медіа

341

Всім привіт! Це гостьовий пост від блогера та інтернет-маркетолога Антипова Якова, автора блогу SMOlive.ru про просування в соціальних медіа, рекомендую підписатися всім, кому цікаві smo, smm і internet marketing. Буду вдячний, якщо зафолловите мене в твіттері.

З розквітом соціальних мереж у вебмайстрів з’явився новий джерело посилань — соціальні медіа. Отримати з них посилання досить легко, якщо контент на вашому сайті цікавий і корисний для користувачів. Погодьтеся, що ніхто не буде посилатися на копіпаст, але пост не про це. Сьогодні ми поговоримо про отримання безкоштовних посилань з соціальних медіа. Що входить в поняття ” соціальні медіа? Блоги, форуми, соціальні мережі, сервіси соціальних новин та соціальних закладок, спільноти, інформаційні канали, сервіси розсилок, рейтинги та інші громадські сайти.

Переваги посилань в соціальних медіа:

1. Швидка індексація — пошукові роботи «живуть» у популярних соціальних медіа.

2. Посилання вічні — як правило, посилання на форумах і блогах залишаються назавжди і їх ніхто не знімає відміну від сео-посилань.

3. Вірусний ефект — посилання в соціальних медіа поширюються користувачами без вашого відома. Наприклад, на форумі можуть послатися на вашу цікаву статтю, а автор блогу додасть вашу статтю в чергове «Цікаво почитати».

4. Багатогранний ефект — результати від просування в соціальних медіа не укладаються отриманням посилань — це лише додатковий ефект, головне — трафік і розвиток свого бренду.

[adsense]

А зараз ми поговоримо про те, де можна отримати безкоштовні посилання в соціальних медіа:

1) Блоги. Отримати безкоштовні посилання з блогів досить складно, тому що тут справа не обійдеться додаванням своїй статті та посилання на джерело — з блогами це неможливо.

Способи отримання безкоштовних посилань з блогів:

1. Цікавий і корисний контент — це головне у віданні та просування блогу. Якщо ваш контент цікавий і актуальний, то на ваші пости будуть посилатися інші блогери. Деякі з них ведуть рубрику «Цікаво почитати» (у кожного своя назва), в якій посилаються на цікаві пости; багато ставлять посилання на цікаві матеріали по темі їх посади. Ви будете періодично отримувати посилання з блогів — адже у вас цікавий контент!

2. Акції та естафети — прекрасна можливість отримати чимало посилань і заявити про себе.

3. Конкурси — кількість учасників та отриманих посилань буде залежати від призового фонду та актуальності конкурсу для блогерів. Організовуючи конкурси, ви можете отримати купу посилань, не витрачаючи часу і сил.

4. Гостьові пости — вимагає багато часу і знань, щоб написати якісний пост на популярний блог, зате на виході отримуєте посилання з трастових ресурсів абсолютно безкоштовно.

5. Інтерв’ю — візьміть інтерв’ю у цікавої особистості і, можливо, отримаєте посилання з його блогу. А якщо ви є цікавою людиною, то дайте інтерв’ю та отримайте заповітних посилань.

6. Обмін посиланнями — вимагає тільки показників Тиц і Пр вашого блогу відмінних від нульових. Якщо це так, то шлях до вигідного обміну відкритий.

2) Сайти соціальних новин. Пост про сервіси соціальних новин допоможе вам підібрати сайти для представлення своїх новин. Так як це сайти соціальних новин, додавати туди варто насамперед новини, в рідкісному випадку можна додати цікавий пост. На більшості сайтів є посилання відкриті для індексації, і ви отримуєте жирні посилання з трастових ресурсів. Крім того, багато новинні сайти беруть матеріали з сервісів соціальних новин, нерідко ставлячи посилання на джерело. В основному, передруковують матеріали з newsland.

Таким чином, ви отримуєте прямі посилання не тільки з сайтів соціальних новин, але і інших новинних ресурсів.

3) Соціальні закладки.
Сервіси соціальних закладок були створені для того, щоб зберігати закладки на цікаві сайти та матеріали в інтернеті, але незабаром втратили своє призначення і стали джерелом посилань для вебмайстрів та скопищем спаму. Але тим не менш найпопулярніші соціальні закладки швидко індексуються і дають посилання, які ніколи не завадять.

4) Форуми.
Як я вже говорив, отримати посилання з форумів можна, якщо ви пишіть цікаво і корисно. У такому разі форумчани будуть посилатися на вас у тематичних топіках. В іншому випадком, ви можете отримати посилання з форумів, анонсуючи пости в розділі «Дайджест блогосфери», який є на багатьох популярних сео-форумах. Якщо ви активно спілкуєтесь на форумах, ставте посилання на свій блог підпису. Якщо на форумі обговорюється питання, відповідь на яке або близький матеріал є у вас на блозі, то залиште посилання на конкретний пост.

5) Соціальні мережі для блогерів.
Якщо ваш блог охоплює такі теми як seo, smo, заробіток в інтернет, дизайн, блоггінг, то анонсируйте свої пости в спеціальних соціальних мережах. Для цього прочитайте пост про соціальні мережі для блогерів, де зібрано 16 актуальних сайтів. На більшості сайтів є посилання індексуються.

6) Глобальні соціальні мережі.
Посилання з таких соціальних мереж як facebook, вконтакте, однокласники, мій світ не дають сео-ефекту, тому що закриті від індексації. Але такі посилання дають трафік, що важливо. Отримати їх можна, публікуючи цікавий контент, поставивши кнопки соціальних мереж після кожного поста і створивши і розкрутивши групу соціальних мереж.
Таким чином, головним критерієм отримання безкоштовних посилань є цікавий і корисний контент, а на другому плані стоїть просування.

І наостанок невеликий подаруночок читачам блогу «Все про все» — три індексовані посилання з дуже трастових соціальних мереж.

1. Subscribe.ru Тіц 7400 Pr 7 — сервіс e-mail розсилок. Щоб отримати посилання, зареєструйтесь на сайті і заповніть профіль, прописавши поле «Сайт» посилання на свій блог вона індексується.

2. Professionali.ru Тіц 650 Pr 5 — соціальна мережа професіоналів. Реєструєтеся і ставите посилання на блог в профілі, яка індексується в ПС.

І в завершенні пряме посилання з самої популярної соціальної мережі.

3. Facebook.com Тіц 22000 Pr 10 — найпопулярніша соціальна мережа в світі. Щоб отримати пряме посилання треба додати додаток Networked Blogs і підписатися на 5 будь-яких блогів, після чого можна додати свій. Реєструєте блоги і отримуєте посилання в нофоллоу! Щоб цей тег зник, на блозі повинна підписатися не менш 20 осіб.

Таким чином ви можете отримати жирні посилання з трьох сайтів. Бажаю успіху в просуванні своїх ресурсів!

[adsense]