Отримуємо зворотні посилання з нульовим зусиллям.

178

Написання статей є одним з кращих способів для створення зворотних посилань і повинно бути частиною вашого SEO просування. Для того, щоб розвивати хороші зворотні посилання необхідно розробити унікальний і цінний контент. Статті забезпечують інформацію для людей, які її потребують. Більше того, стаття повинна задовольняти питань читачів або того, що вони шукали.

Ось кілька способів створити велику зміст для вашої статті.

Список ваших ідей. Люди в Інтернеті, не читають кожну фразу, а вони лише побіжно прочитують зміст. Єдиний раз, коли користувач читає інформацію, так це тільки при певних ключових словах які були надані вами при написанні статті. Таким чином користувач може чітко бачити те, що шукав відразу, а не знайти це в самому кінці.

Іншим важливим список докладає список популярних постів. Якщо ви помітили, всі популярні сайти соціальних закладок, завжди мають такий список. Список Топ 10 постів дуже важливий, оскільки він забезпечує простий спосіб подивитися на кращі з кращих ваших статей.

Останні новини можуть збільшити ваші шанси на зворотні посилання на вас, якщо все зроблено правильно. Зробити вбивчий заголовок звучить як і обурливо, але так і захоплююче.

Всі ці приклади є не чим іншим, як простим спосіб отримати зворотні посилання з інших блогів. Адже якщо комусь сподобалися ваші пости їх обов’язково хтось пропіарить давши при цьому посилання на вас. При цьому зауважте, що від вас потрібно тільки писати цікаві пости, і правильно виділяти ключові слова, зробити на блозі розділ з самими цікавими постами, а так само встигнути раніше інших написати нові новини з життя рунета і SEO.
А все інше зробить за вас ваш читач, якщо визнає, що ваш пост гідний того що б пропіарити його на своєму блозі.

[adsense]

Пам’ятайте, що для того, щоб отримати більше зворотних посилань ви повинні спочатку створити хороший і відповідний контент різного змісту. І у ж після того, як контент написаний, почніть застосовувати описане вище.

А як ви отримуєте зворотні посилання на ваш блог?