Outfire: мультиплеєрний онлайн шутер 1.5.2

22

outfire – це новий найкрутіший мультиплеєрний топ-даун шутер! залітай, бери в руки гармату і веди свою команду до перемоги!

Швидкість і динаміка

Вривайся в швидкий командний шутер 4v4. Стрілялки по мережі ще ніколи не були динамічніше! не гальмуй, дій швидко і не дай суперникам застати тебе зненацька під час виконання завдань. Застосуй свої бойові скіли з онлайн-шутерів, щоб стати легендою!

Просте і інтуїтивно зрозуміле управління, оптимізоване для мобільних пристроїв, відмінно підійде і для початківців, і для досвідчених снайперів! якщо ти скілованний геймер, який може прорахувати кожен піксель для попадання, або відв’язний ноу-брейн, готовий ухилитися від стрільби і завдати удару в центр батлграунду, ти легко освоїшся в цьому мультіплеере.

Об’єднуйся з друзями по мережі

Бери своїх братиків в бій або познайомся з новими друзями онлайн з будь-якої точки світу!

Круті танці, чат і прикольні стікери якраз для того, щоб душевно поспілкуватися по мережі, а потім зарубатися в найпотужнішій онлайн-перестрілці.

Покращуй свою зброю

Зацени унікальну фічу нашого мультиплеєра-прокачування зброї!

Встанови новий найточніший приціл для найточніших влучень в ціль, заміни приклад для більшої стійкості на полі бою або збільш розмір магазину, щоб стрільба йшла гладко і ритмічно. Тепер ти можеш спорудити гармату, яка підходить саме твоєму стилю гри і допоможе тобі стати топ снайпером в цій динамічній мультиплеєрної стрілялці!

Новий день — новий виклик

З такою різноманітністю ігрових режимів нудьгувати тобі і твоїм друзям не доведеться:

Перевага — бийся за точку захоплення в центрі карти і застань ворогів зненацька;

Захоплення прапора — вкради прапор суперників, зберігши при цьому свій;

Збір даних — збирай розвіддані з полеглих ворогів.