Пакети майка з логотипом

10-2-2019

Пакеты майка с логотипом
Пакети з поліетилену займають лідируючі місця серед варіантів пакувальних матеріалів. Продукція широко використовується в побуті і бізнесі, тому стабільно набирає популярність у замовників. Найбільше поширення в цілях розкрутки бренду отримали пакети майка з логотипом. Необхідна інформація тут вас ознайомить із перевагами послуги.
Також хочемо вам порекомендувати Пакетов нет
Торгова марка МПАК зробила друк на пакетах майка своєю основною діяльністю. Підприємство працює з великими торговельними мережами України, серед яких такі гіганти, як Metro і . Довіру постійних замовників вдається підтримувати винятковою якістю продукції, низькими цінами і термінами виготовлення до 14 днів. В компанії можна замовити пакети майка з логотипом будь-яких розмірів і кольорів. Висока чіткість зображення досягається завдяки налагодженій технології. Перш ніж приступити до нанесення малюнка, дизайнери фірми ретельно продумують кожну деталь майбутнього лого. Даному етапу завжди приділяється підвищена увага, оскільки навіть найменше недогляд призводить до необхідності починати процес спочатку. Щоб не переробляти кліше, фахівці дуже ретельно підходять до питання. Коли дизайнерські нюанси завершені, можна приступати до нанесення логотипу. МПАК здійснює друк на пакетах майка флексографічним методом. Особливість способу – висока швидкість при низьких витратах. На відміну від дорогої шовкографії, при якій малюнок в повільному темпі наноситься на поверхню, флексографія дозволяє виконувати великі обсяги відносно дешево.
В залежності від обраного типу друку можливе отримання як яскравого повнокольорового зображення, так і монохромного зображення. При виборі фотодруку виходить принт насичених кольорів, оскільки для нього використовується до 8 відтінків.
Майки ПНД і ПВД – в чому різниця.
Якщо ви вирішили замовити пакети майка з логотипом, визначтеся з видом матеріалу, з якого виготовляються вироби. Для виробництва продукції використовується поліетилен високого (ПВД) і низького (ПНД) тиску. Різниця між варіантами полягає у візуальних і експлуатаційних характеристиках. Пакети ПНД шарудять, на дотик відчувається деяка шорсткість. Вироби ПВД гладкі, блискучі і еластичні. Для упаковки підходять обидва варіанти, однак слід враховувати, що при відмінних показниках міцності, пакети з поліетилену низького тиску бояться гострих предметів.
Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.