Парачейни polkadot і kusama: просто про криптовалюта для новачка

10

Нараховано винагороду

Цей матеріал написаний відвідувачем сайту, і за нього нараховано винагороду.

Всім привіт. Сьогодні розповім про те, що таке криптовалюта polkadot і kusama, яка торгується на біржі binance та інших топових біржах, а також про аукціони парачейнов, які проходять на даний момент. До речі, якщо вам цікава криптовалюта і заробітку в інтернеті , підписуйтесь на мій telegram канал , де публікується актуальна інформація на цю тему. Поїхавши.

У 2016 році один з розробників кріптовалюти ethereum професор гевін вуд почав створення власної мережі, яка була покликана вирішити проблему масштабованості «цифрового срібла», а саме прискорити транзакції, зменшити комісію і при цьому зберегти максимальну безпеку. На даний момент polkadot – це не просто криптовалюта, а ціла «мультичейн» екосистема, що дає децентралізовану, безпечну і зрозумілу основу для створення інших кріптовалютних проектів. Звідси мережа і отримала свою назву, яке дослівно можна перевести як «візерунок в горошок».

Щоб проекти могли безпосередньо взаємодіяти з polkadot і ставати незалежною його частиною, проводяться так звані аукціони за парачейни, в яких шляхом «лока» токенов dot співтовариство вибирає найбільш гідних претендентів. На даний момент в мережі polkadot аукціонів за парачейни ще не було. Зате в експериментальній мережі, яка називається kusama, вже щосили йде боротьба за отримання слота. У ній беруть участь такі ж експериментальні мережі проектів, які в подальшому будуть боротися за слот в мережі polkadot. Для простоти розуміння наведу кілька прикладів таких проектів. Якщо в мережі polkadot претендентом на слот є крітовалюта aclala, то в мережі kusama претендентом на слот є її сестринська мережа karura. (clover-sakura, сentrifuge-altair, chainx-sherpax і так далі).

До речі, токен проекту sherpax зараз можна отримувати абсолютно безкоштовно і на повному пасиві. Для цього необхідно завантажити їх додаток на ios, android або пк. Це просунутий децентралізований кріптокошелек зі своїм власним месенджером і іншими фішками. Після скачування відкриваємо додаток, розгадуємо капчу, придумуємо і вводимо пароль. Далі виписуємо і зберігаємо мнемонічну фразу з 12 слів. Потім вводимо слова в необхідній послідовності і при бажанні зберігаємо ключ. Потрапивши в гаманець, натискаємо на іконку в верхньому лівому кутку і переходимо в «мій гаманець». Після натискаємо на іконку лопати і пропадаємо в імпровізований майнінг, де натискаємо на кнопку, запускаючи процес отримання ksx. Це не справжній майнінг, а просто дроп монет в такій формі. Після проробляємо ті ж дії кожні 24 години. Таким чином, проект винагороджує ранніх користувачів програми. За місяць ми будемо отримувати 7,5 монет ksx, що в перспективі може коштувати в районі 160$. Загальна емісія ksx всього 21 млн., а значить вартість буде тільки рости, тому настійно рекомендую виконати ці прості дії.

Мережа kusama покликана виявити різні помилки, які можуть виникати в майннет сестринських мереж вище перерахованих криптовалюта. Kusama – це канаркова експериментальна мережа, яка отримала свою назву завдяки робітникам, які перш ніж спуститися в шахту, перевіряли вміст в ній шкідливих для здоров’я речовин, опускаючи туди клітку з канаркою.

Після закінчення аукціонів за парачейни на kusama почнуться основні аукціони в мережі polcadot. За попередніми підрахунками відбудеться це не раніше початку 2022 року, тому у нас ще є шанс вивчити всі перспективи даної технології і можливо навіть прикупити кілька цих монет в якості довгострокової інвестиції. Сподіваюся, стаття виявилася для вас корисною, і ви дізналися трохи нової інформації про світ криптовалюта. Всім удачі і гарного настрою. Поки.