Penguin 2.0 скоро, що робити?

392


Пінгвін 2.0 (Penguin 2.0) … буде набагато більш всеосяжним, ніж пінгвін 1.0, і він буде мати більший вплив на сайти, ніж його попередня версія. Як можна прочитати на західних сайту, вебмастера почали готуватися до нового оновлення алгоритмів Google, а саме до нової версії Penguin 2.0 Багато хто пам’ятає як їх постраждали сайти, саме з цього думаю, що вебмайстрам треба підготуватися на багато краще до нового оновленню.

[adsense]

Стало ясно, а так само офіційно це підтвердив і сам Метт Каттс, що в найближчі кілька тижнів, алгоритм Google буде оновлено до версії Penguin 2.0. Пінгвін попереднього оновлення (запущений 24 квітня 2012) потряс результати пошуку, а так само знизив або викинув з видачі цілком нормальні сайти. Вебмастера були в паніці, ні хто не розумів, що сталося, а найголовніше як повернуться назад на колишні позиції в пошуковій видачі.

На цей раз, Google обіцяє, що буде ще жорсткіше, ніж було.

В першу чергу, оновлений Penguin буде боротися зі спамом і беклинками низької якості.

У новій версії Пінгвін буде використати ще більш витончені методи, щоб визначити спам посилання на беках, так що навіть якщо ваші зворотні посилання здаються для Google зараз нормальними, то після оновлення ситуація може різко змінитися.

Таким чином, перше, що потрібно зробити зараз, це проаналізувати зворотні посилання на ваш сайт, при виявленні будь-яких потенційно спамний посилань слід позбутися від них перш, ніж оновлення Penguin 2.0 набуде чинності.

Penguin 2.0, швидше за все буде визначати спамний посилання наступним чином:

  • Посилання використовувалися виключно для SEO цілей
  • Використання надмірно оптимізованого тексту.
  • Сусіди вашого сайту, припустимо на одному ip сидять порно сайти

Ось знайшов в мережі:

Penguin 2.0 прогноз для зворотніх посилань

 Пингвин прогноз для обратных ссылок

Починайте вже зараз виявляти неякісні беклинки на ваш сайт, і видаляйте їх. Це може зайняти у вас багато часу, але відновлюватися після оновлення Penguin 2.0 напевно у вас займе на багато довше часу.

Не панікуйте!

За останні 10 років, Google обвалив SEO своїми апдейтами не менше ніж 6 разів. Апокаліпсису в SEO так і не відбулося, так з якого дива це сталося зараз?
Просто продовжуйте розвивати ваш сайт у відповідності зі стандартами якості Google

[adsense]