Переможці конкурсу

245

В кінці минулого року, а саме в листопаді був запущений конкурс під назвою”Блог майбутнього (через 10 років)”. Конкурс повинен був закінчитися в кінці грудня і вже під новий рік переможці повинні були отримати свої призи. Але все як то пішло немає і досі переможці нічого так і не отримали. Що саме сталося тоді я описав у пості під назвою Торішнє свинство.

І ось днями Іван, він же Сеодвайсер, написав мені листа на пошту, де вибачився як і переді мною, так і перед усіма учасниками. Всі гроші, а так само і ліцензії у нього і він готовий все виплатити переможцям конкурсу яких я оголошу.

Що б не тягнути час перейду відразу до робіт. Спасибі всім тим, хто брав участь та надіслав роботи, а таких було 9 робіт. Я вирішив не тягнути час і не віддавати роботи в журі, що б не втрачати час. А сам пройшовся по всіх роботах, перечитав кожне слово в конкурсній роботі. Були дуже цікаві роботи, які мені дуже сподобались і були цікаво написані, але з усім цим автори забули виконати всі умови конкурсу. А саме посилання на спонсорів і організаторів, багато не поставили.

І так оголошую переможців конкурсу:

1 місце:
«Конкурс «Блог майбутнього». Якою буде блогосфера через 10 років?» Пост на блозі Choomc.ru
Цей пост приніс автору : 100$ + ліцензію Twidium за 30$

2 місце:
«Модель блогу 2021 року». Пост на блозі Вовки.
Цей пост приніс автору : 50$ + верстку дизайну + ліцензію Twidium за 30$
Вовка вибач, але все це без верстки

3 місце:
«Блог майбутнього» від 7 дівчат-блогерів.
Цей пост приніс автору: постові з блогів seoadvicer.ru і vsego.wordpress.com + ліцензію Twidium за 30$
(Дівчата напишіть мені на пошту і постовий на вас з’явиться вже в новому моєму пості)

Тепер як отримати зароблені гроші і ліцензії? Все просто, ви пишіть на пошту Сеоадвайсеру [email protected], вказуєте номер гаманця і отримуєте свої гроші і ліцензії.

Вітаю вас з перемогою!