Переваги зварювального аппарта.

5-22-2018

Переваги зварювального аппарта.

Зварювальні апарати на 380 вольт поширені у виробництві та будівництві з – за потужності і невибагливості. Використання трифазних пристроїв дозволяє працювати з електродами великих діаметрів і металами максимальної товщини. Зварювання в порівнянні з однофазними апаратами виходить більш м’якою. При роботі в складі виробничих ліній також використовується трифазне обладнання. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Купить полуавтомат Эдон 280.
Зварювальне обладнання першого виду в основі має трифазний трансформатор. Первинна обмотка складається з трьох обмоток, з’єднаних зіркою, а вторинна знижувальна обмотка підключається трикутником. Якщо для зварювання використовується змінний струм, то з кожної фази вторинної обмотки окремим проводом до електрода через дросель подається знижена напруга. Порівняно з однофазним зварювальним трансформатором зварювання виходить більш м’якою, електрична дуга стає стабільніша, просадка напруги менше.
Випрямні апарати на виході вторинної обмотки мають три полумостового схеми зібрані з потужних діодів. Як і в першому випадку з кожного випрямляча струм подається на зварювальний електрод. Пульсації в порівнянні з випрямлячем на одній фазі значно менше, відповідно зварювальний струм більш стабільний, що позначається на якості зварювання.