Perfect Money-Бездоганна платіжна система

257

Відносна нещодавно до Рунета дісталася нова платіжна система міжнародного рівня – Perfect Money (PM), яка вже завоювала неабияку частку ринку у своїй ніші. Переваги цього сервісу дозволяють йому досить успішно конкурувати з вітчизняними «платіжками», такими як WebMoney або Яндекс-Гроші.

За великим рахунком недолік у Perfect Money всього один: поки що він не підтримує рублеву валюту. В принципі в цьому немає нічого дивного, оскільки сервіс прийшов до нас із Заходу. Та й страшного в цьому, як не дивно, теж нічого немає: у платіжній системі Вебмані, наприклад, домінує доларова валюта, оскільки вона має міжнародний статус. Крім того і переважна більшість сервісів Інтернету більше працюють все-таки з «баксами», або з Євро.

Основних валютних рахунків в Perfect Money – 3. Це вищезгадані доларові і «євро» рахунки, а також, так званий, Gold-рахунок (золотовалютний). Природно, що в цій системі з ними можна здійснювати практично всі операції, які здійснюються з реальною валютою: ввід, вивід, обмін, перекази, купівля-продаж і т. д.

Ще один позитивний момент, як я вже говорив, в тому, що PM – міжнародна платіжна система. Отже, ви можете використовувати її по всій земній кулі, а якій би точці земної кулі, в якій країні б ви не знаходилися.

Досить демократично розробники цієї платіжної системи поставилися до своїх користувачам, приділивши більше уваги юзабіліті і зручності роботи з системою. Абсолютно «ненапряжна» система реєстрації в сервісі – одне розчулення. Куди там громіздкою інтернет-бюрократичної WebMoney? Реально, витратив на реєстрацію всього лише 3 хвилини.

Наступний найважливіший пункт для всіх систем на ринку платежів і зберігання грошей – безпека. В цьому плані Perfect Money пропонує досить серйозну альтернативу користувачам. Можна використовувати:

 • Стандартну перевірку справжності через систему логін-пароль.
 • SMS – авторизацію, де кожна операція вимагає ввести код, який надсилається вам на телефон. Не знаючи коду, провести операцію не зможе жоден зловмисник. Ну хіба що мобільник у вас вкраде J.
 • Кодову карту, яка надсилається вам на электропочту. Вона представляє з себе картинку з кодом, а-ля «капча», який потрібно ввести для завершення операції.

В якості додаткового засоби захисту можна налаштувати маску по IP адресою.

До речі, ще Perfect Money пропонує свої користувачам API-інтерфейси для автоматичного прийому платежів. Персонам, які займаються бізнесом в Інтернеті, це буде більш ніж актуально.

Що стосується виводу-введення засобів, то використовуються практично всі можливі способи поповнення рахунків: банківські перекази, переклади з інших платіжних систем, обмінні пункти. Більш того, зараховувати кошти на рахунок можна в будь-якій валюті, а вже автоматизований сервіс конвертації Perfect Money переведе її в потрібну у відповідність з опціями вашого рахунку.

Додатковий корисний функціонал, який не потребує докладних коментарів:

 • зручна настроюється система сповіщень;
 • докладна щомісячна виписка по рахунках;
 • можливість оперативного отримання аналітичної інформації про ситуаціях на різних валютних біржах, якщо ви є трейдером;
 • історія операцій та історія поведінки користувача на вашому акаунті (час логіна, діяльність);
 • внутрішня пошта.

Ще з солоденького – комісія системи-всього 0,5% !

Крім того, в PM реалізована потужна система різних бонусів для постійних користувачів . Ви будете отримувати щомісячні бонусні грошові винагороди за:

 • Розмір щомісячного обороту капіталу на ваших рахунках;
 • Розміщення логотипу Perfect Money на своєму сайті (розраховується як 10$ x PageRank);
 • Ваших реффералов, природно;
 • Велика кількість операцій на ваших рахунках (окремо від 1 пункту);
 • Великі обороти у випадку, якщо у вас бізнес-аккаунт (окремо від 1 пункту).

Крім того, на підтримку інтернет-бізнесменів існує кілька корисних маркетингових інструментів. Наприклад, автоматизована система знижкових купонів. І ще в наявності є цілодобовий центр підтримки підприємців з професійними консультантами в областях ведення бізнесу і фінансового обліку.

Резюмуючи вище сказане, можна сміливо стверджувати, що на ринку платіжних систем з’явився досить великий і серйозний сервіс для всіх категорій користувачів, що підтримує весь функціонал в галузі інтернет-платежів та інтернет-бізнесу.

Додаткову інформацію про платіжну систему ви можете знайти на сайті Все про Perfect Money російською