Перші тести pixel 6 показують продуктивність нижче snapdragon 888 і exynos 2100

28

Перший мобільний процесор в історії компанії google називається tensor і входить до складу недавно представлених смартфонів pixel 6 і 6 pro. Чіп виробляється компанією samsung на техпроцесі 5 нм. У нього застосовується незвичайна конфігурація з двох ядер cortex-x1, двох cortex-a76 далекого 2018 року і чотирьох a55s.

Ядро x1 в цьому році зустрічається часто. Воно є основним в snapdragon 888 і exynos 2100 на цьому ж техпроцесі цього ж виробника. З цієї причини його можливості добре відомі. Результати одноядерного тестування в geekbench сюрпризів не принесли. X1 в даному випадку працював тільки на частоті 2,8 ггц, хоча раніше можна було бачити частоти до 3 ггц.

У багатоядерній продуктивності незвичайне поєднання дає перевагу. Ядра x1 досить ненажерливі, тому google довелося подбати про охолодження.

Перші графічні тести виглядають багатообіцяючими. Mali-g78 mp20 непогано проявляє себе і випереджає більшість android-смартфонів в 3dmark wildlife extreme.

Є окреме обладнання для машинного навчання, яке відповідає за обробку зображень та інші алгоритми. Це допомагає поліпшити якість фотографій і відео з просунутими ефектами.