Перший приквел “гри престолів” був скасований після того, як hbo вже витратила 30 мільйонів доларів на пілотний епізод

39

Нова книга журналіста джеймса ендрю міллера під назвою ” tinderbox: безжальне прагнення hbo до нових кордонів» включає в себе одну ключову фінансову деталь про перший покинутий приквел до «гри престолів». Один з керівників компанії в той час сказав, що hbo витратила 30 мільйонів доларів на пілотну серію шоу, яке, як очікується, ніколи не побачить світ.

Боб грінблатт, колишній голова warnermedia entertainment , дав інтерв’ю для книги і розповів міллеру про те, як він вступив в розмову після того, як пілотна версія приквела шоураннера джейн голдман вже була у виробництві. 1>«>”вони витратили понад 30 мільйонів доларів на пілотну серію приквела» ігри престолів», який був у виробництві, коли я туди приїхав”, – сказав грінблатт. “і коли я побачив його уривок через кілька місяців, я сказав кейсі:»це просто не працює, і я не думаю, що це відповідає обіцянкам оригінального серіалу”. І він не заперечував, що насправді було великим полегшенням”.

Кейсі-це головний контент-директор і один з керівників hbo кейсі блойс, який допомагав контролювати все, що стосується “гри престолів” в кінці її показу.

У «tinderbox» грінблатт сказав, що у «будинку дракона», яким керують мігель сапочнік і райан кондал, «справи йдуть добре в процесі розробки».

«я той, хто переконав кейсі дозволити зйомку серіалу”, – сказав грінблатт міллеру. “я сказав:»давайте не будемо ризикувати 30 мільйонами доларів заради пілота”. Ви не можете знову витратити 30 мільйонів доларів на пілотну серію і закрити його. Тому я сказав: “давайте не будемо робити пілотну серію. Давайте просто зробимо чудовий серіал, який нам сподобається. Або не будемо робити зовсім”.

Грінблатт також сказав, що hbo “карбував стільки грошей«, що компанія»втратила дисципліну”. Він вважав, що підхід до створення дорогих шоу, які можуть зазнати невдачі або мати виробничі проблеми, вимагає «серйозного перегляду».