Перший трейлер оновленої трилогії grand theft auto

47

Невеликий спойлер: це абсолютно ті ж ігри, тільки на unreal engine 4.

Rockstar вирішила порадувати всіх любителів gta і випустить три основні ігри серії у вигляді оновленої трилогії. Розробники пішли по самому вірному шляху-випустити класику без змін.

Ну, практично без змін. На жаль, якщо запустити стару гру на ультрасучасному ігровому пк або консолі, то її зовнішній вигляд виявиться відмінним від того, що зберігає в своїй пам’яті – трепетний стиснутий образ всього кращого з розваг.

Заради збереження умів, rockstar без суєти перенесла на unreal engine 4 все відразу гри з епохи мультяшної незграбності: grand theft auto iii, grand theft auto: vice city і grand theft auto: san andreas. Трохи більше постобробки, трохи більше реалізму, яскраве блакитне небо, текстури високої якості, dlss і незначні геймплейні зміни – ось і весь набір для сучасних геймерів.

grand theft auto: the trilogy – the definitive edition вийде 11 листопада 2021 року на пк за 4 тисячі рублів, xbox series x|s, xbox one, nintendo switch, playstation 5 і playstation 4.і позбавить сенсу все enb. Ті з них, чиї розробники ще не стали банкрутами через судів з take2.