Підписка, розсилка та інше

306

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/04/18/podpiska-rassilka-i-prochee/]
У цьому короткому пості не буде, багато букв, і високих SEO слів, про те, як розбагатіти і отримати на багато більше відвідувачів.

У цьому пості, я хочу поговорити з вами, як на мій погляд перетворити вже прийшли на ваш блог відвідувачів на постійних читачів. Звичайно ж, для початку нам потрібні гарні та корисні статті. Що шукають на нашому блозі ті хто прийшов. І навіть коли вони зайшли до нас і залишилися, нам потрібно відвідувачів перетворити в передплатників.

У багатьох на блозі, висять іконки підписки на RSS, а так само заклик слідувати за ним на Twitter. Добре, коли ці іконки знаходяться в самому верху блогу, і вже при заході на блозі видно. Звичайно є і такі блогери які розміщують ці іконки у центрі блогу, і що б до них дійти потрібно не багато перегорнути блозі. Але є й зовсім «унікальні» блогери, які примудряються запхати ці іконки у футер, він же підвал блогу. Це звичайно безглуздо і взагалі ні кому не треба. Так ладно вони засунули іконку підписки у футер, так і зробили її такою маленькою, що відразу й не помітиш.

Так, що подумайте як і куди розміщувати іконки стільки важливі для вашого блогу. Різні Люди заходять на наші блоги, і хто помітить такі заховані іконки, а хтось витратить час на їх пошук і не зможе знайти, закриє ваш блог і ні коли не повернеться до вас. А ось це вже великий і жирний мінус вам як блогеру!

Ще один дуже важливий аспект, який чомусь часто ігнорується на багатьох блогах, це зовсім не нав’язлива» реклама, хоча більше як нагадування, в кінці кожного поста підписатися на блог. Адже погодьтеся, зайшли на блозі, шанували кілька постів, знайшли те що нас цікавлять, і ось будь ласка тут же в кінці посту пам’ятка про підписку. Не треба лазити по блогу гортати його вниз, вгору, в пошуках іконки, всі одразу під рукою.

З перших днів ведення свого блогу Все про всіх, я використовую даний вид підписки у кінці кожного поста. І я майже впевнений на всі сто, що багатьом моїм читачам і передплатникам таке не химерне рішення допомогло швидко підписатися на мій блог.

Сьогодні я вводжу в кінці кожного поста, ще більш помітну форму підписки для відвідувачів мого блогу. Адже не дарма кажуть, що на блозі все повинно бути для людей, а найголовніше це зручна навігація. Так чому я повинен позбавляти своїх відвідувачів такої зручності і ускладнювати їх навігацію.

І так сьогоднішнього дня і вже з цього посту, під кожним моїм постом буде красуватися ось така форма підписки:

це зменшена картинка, в якій всі кнопки підписки робітники. Може вона строката або не вливається в сам шаблон блогу, я це обговорювати і сперечатися не буду. Я знаю одне, картинка велика, кидається в очі, змушує зупинити погляд на ній, а так само прочитати, що написано. Тим самим виконує функцію пам’ятки для нових відвідувачів, не забути підписатися на блог.

Тепер хотілося б знати, як ви залучаєте ваших відвідувачів, і що робите для того, що б вони стали не тільки вашими відвідувачами, але і читачами?
А може у вас є якесь інше креативне рішення цього питання.
Чекаю ваших відповідей у коментарях.