Підтверджено, що танос завжди міг втратити камені нескінченності в mcu

15

Протягом перших трьох фаз mcu танос набирав силу в тіні, перш ніж в кінцевому підсумку з’явився, щоб роздобути всі шість каменів нескінченності і знищити половину всіх живих істот у всесвіті. Однак мультсеріал ” що, якщо…? ” показав, наскільки обмеженим був танос у використанні цінних артефактів.

Як ми пам’ятаємо, мета божевільного титану полягала в тому, щоб запобігти знищенню всесвіту шляхом воєн, голодом та іншими подіями-катастрофами, перетворивши половину населення на пил, щоб, тим самим, забезпечити достатню кількість ресурсів для всіх. Але, крім питань про зруйновані екосистеми, економіку та культури, здавалося, що танос міг би досягти того ж результату, просто подвоївши кількість ресурсів і уникнувши геноциду, який він вибрав замість цього. Тим не менш, восьмий епізод мультсеріалу ” що, якщо…? ” показує, що це-далеко не найбільша помилка таноса щодо каменів нескінченності.

Серія показує всесвіт, в якій альтрон успішно злився з тілом віжена, переміг месників і згодом забрав залишилися камені нескінченності у таноса. Маючи в своєму розпорядженні силу всіх шести, лиходій здійснює неймовірні і гідні жалю подвиги, знищуючи життя по всій галактиці і, в кінцевому підсумку, навіть відвідує інші реальності однією лише силою думки. Йому навіть вдається знайти і здолати самого спостерігача, досягнувши майже божественної сили в мультивселенной marvel.

Просунутий штучний інтелект і можливості колективного розуму альтрона роблять його більш небезпечним, ніж танос, але це не означає, що божевільний титан не зміг би досягти настільки ж вражаючих подвигів після отримання всіх шести каменів нескінченності. Якби танос не натискав пальцями в ” війні нескінченності – – рішення, яке назавжди зробило камені безсилими в його всесвіті-він міг би досягти набагато більшого. Альтрон не тільки досягає великих вершин з їх допомогою, але і зберігає їх силу в довгостроковій перспективі, забезпечуючи більш стійке правління.

Ця конкретна серія ” що, якщо…? “показала таноса все більш і більш помиляється з часів” війни нескінченності », а альтрон виступає прикладом, яким би міг стати божевільний титан, якби просто володів багатшою уявою. Зрештою, танос зазнав поразки через свою зарозумілість, а ” що, якщо…? ” натякає, що він міг би правити мультивселенной.

що, якщо…? » вийде 6 жовтня 2021 року.