Півроку

370

Ну ось і пролетіли півроку з дня відкриття цього блогу , по чистій випадковості цей пост буде 600-тою. Коли я відкривав блог , у мене було розпливчасте уявлення про те, що ж я буду робити тут. Хотілося ділитися з усіма ніж цікавим , веселим, захоплюючим.З цього перші мої записи на блозі , були хаотичними , постилось все що бачив що вважав цікавим.Ті, хто читали блог , потім напишуть мені дуже важко вести такий блог у якого майже немає тематики , що треба зупинитися на чомусь одному максимум двох речах. Але метою блогу було , охопити все , розповісти Все про все.

Після кількох місяців такого постінга всього того, що бачив , і почавши читати інші блоги , я почав розуміти що настав час писати щось своє , як то набирати читачів , робити що те що б люди прочитавши мене один раз захотіли повернутися на блозі ще. Мені стало зрозуміло, що те що я публікую у себе на блозі , це звичайне копіювання того, що вже є на багатьох інших сайтах і цим читача не здивуєш і не купиш.
Якраз на той момент я потрапив на блозі Schtolcman‘a , і прочитав його пост про цілі на тиждень , відписався в коментарях і поставив свої цілі.Однією з них було написати пост , а саме викласти свій погляд на те що пишуть блогери . А так як на той момент більша кількість блогів які я читав були про заробіток в інтернеті , я і написав свій перший пост під назвою :Зрозуміти SEO. частина перша.
На жаль ,за деякими обставинами другої частини не було і навряд чи вона буде , хоча чернетка лежав до останнього. Потім було ще і ще , так у мене з’явилася рубрика Пишу.
Почали з’являтися ідеї , про те що ще можна додати на блозі. Однією з таких ідей було і залишається , а так само зовсім скоро почне діяти Огляд Блогів.
А так само в перший раз в житті я візьму інтерв’ю .Так що ідеї є , часу поки теж достатньо.

Ну що ж тепер залишилося ще одне розповісти , на блозі відбудуться зміни , думаю що в кращу сторону. З наступного тижня , на блозі з’явитися новий чоловік , новий автор. З ним ми разом будемо вести цей блог. Можу сказати поки тільки одне: ми з ним дуже різні люди , по-різному дивимося на речі, по-різному ставимося до всього.
Кожен з нас буде писати тут про своє , буде піднімати теми, які на його думку повинні дійти до читача і підлягають дискусії.
Особисто я вважаю, що з його появою ,блог отримає додатковий заряд енергії , і багато цікавого матеріалу.Що ж часу залишилося зовсім не багато.Думаю що вже в цю суботу максимум неділю з’явитися перший пост від цього автора. І що б не упустити цей момент у житті цього блогу , і бути першими, хто отримає нові пости підпишіться на RSS.

Ну , а я візьму дуже короткий перепочинок , і вже з понеділка почну писати огляди на блоги (вже є один блог на прикметі) , візьму інтерв’ю у блогерів , сподіваюся вони проти не будуть. Може зміню дизайн блогу . Плани є , і не поспішаючи буду їх реалізовувати.