Плагіни WP блогу Все про все

431

Ніколи не думав, поки не зіткнувся з плагінами, що їх така величезна кількість. Раніше поки був на безкоштовному хостингу і плагіни не можна було там встановлювати, я і не знав як багато плагінів можуть полегшити життя блогера. Адже раніше на безкоштовному хостингу без можливості встановити плагіни, доводилося все робити самому.

Припустимо, взяти той же плагін внутрішньої перелінковки. Як все просто, коли він встановлений, але в теж час коли його немає, доводилося самому все прописувати руками. Або плагін під назвою схожі записи, раніше мені все треба було писати руками складати список схожих постів, а тепер все відбувається автоматично.

Тепер пройдемося по порядку, які плагіни встановлені на даний момент на блозі Все про все.

Akismet.

Популярний плагін для захисту від спаму в коментарях. Після активації вам потрібно ввести ввести API ключ в налаштування плагіна. Варто відзначити, що плагін добре справляється зі спамом.

All in One SEO Pack

Плагін для пошукової оптимізації, один з найпопулярніших свого класу. Перезаписує заголовки і метатеги блогу, а це дуже корисно для пошукової оптимізації. Якщо ви просто встановіть, налаштуєте і будете правильно використовувати All in One SEO Pack, на ваш блог будете переходити більше людей з пошукових систем.

Broken Link Checker

Поки я не установив цей плагін, я навіть поняття не мав, скільки ж у мене битих посилань на блозі. Суть роботи плагіна полягає в тому, що б постійно сканувати посилання на блозі і сповіщати про неробочих. Плагін працює у фоновому режимі, при цьому практично не навантажує сервер.

Contact Form 7

Дуже зручний і легко настроюється плагін контактної форми. Саме його я встановив на сторінці Про мене, і скажу чесно, що даний плагін дуже корисний та зручний. Подумайте про читачів вашого блогу, якщо хтось захоче зв’язатися з вами, йому не треба шукати ваші дані, що ваш e-mail. Відвідувач заповнює форму для зв’язку відразу не покидаючи блозі.

Cyr-To-Lat

Плагін для WordPress CyrToLat призначений для транслітерації кириличних заголовків у пермалинках в латинські символи.

FV Code Highlighter

Це плагін дозволяє, робити текст коду більш читабельним. Тобто, якщо ви пишіть в пості якийсь код будь то HTML або PHP. Даний плагін красиво його відобразить на тілі посту.

Google XML Sitemaps

Він служить для створення карти сайту у форматі sitemap.xml, який використовується практично всіма пошуковими при індексації вашого блогу. Слово Google в назві плагіна не повинно вводити вас в оману, sitemap.xml це універсальний формат карти сайту і, на відміну, скажімо від гуглівського rel=»nofollow» використовується всіма пошуковими системами однаково. Навіть якщо у вас і без карти сайту проіндексовані всі сторінки блогу не варто відмовлятися від використання плагіна.

KB Robots.txt

Плагін KB Robots.txt як легко здогадатися з назви, призначений для спрощення процесу створення та редагування файлу robots.txt для вашого сайту на движку WordPress. Ті, кому лінь відкривати блокнот, можуть встановити плагін KB Robots.txt і безпосередньо в Панелі адміністрування» -> «Параметри» -> «KB Robots.txt», можуть легко змінювати зміст файлу robots.txt Вашого блогу.

Redirection

Цей плагін дозволяє управляти 301 перенаправлениями, відстежує 404 помилки. При перенесенні вашого блогу на новий хостинг цей плагін вам дуже знадобиться.

Subscribe To Comments

Цей плагін дає можливість підписатися коментатору на повідомлення про нові коментарі до посту, до якого він висловив свою думку. Цей плагін корисний і відвідувачам і власника блогу. Відвідувачам він надає можливість бути в курсі дискусії, що розгорнулася на блозі після його коментарю.

Terms Descriptions

Даний плагін призначений для автоматичної внутрішньої перелінковки сайту. Він дозволяє створити список ключових слів або фраз і вказати посилання для них. Плагін шукає ці ключові слова в тексті записів блогу і перетворює їх у посилання.

WordPress Database Backup

Вміє робити бекап бази даних вручну і за розкладом, відправляючи файли по електронній пошті через задані проміжки часу. Дуже корисний плагін раджу поставити його на блозі.

WordPress Related Posts

Плагін дозволяє додати в кінці публікації перелік посад, які найбільш схожі за тематикою на ваш. Таким чином з’являється можливість утримати випадково зайшов за посиланням, надісланої товаришем, користувача, якщо він знайде в переліку те, що його зможе зацікавити.

WP Super Cache

WP Super Cache – це плагін статичного кешування для WordPress. Він генерує html файли, які зберігаються, і Apache не обробляє складні сценарії РНР. Ви значно прискорите свій блог, при використанні цього плагіна.
Саме за цей плагін я хочу сказати окреме спасибі Олександру Овсяннікова. Саме він порадив мені це плагін і пояснив для чого він потрібен.

Ось такі плагіни я на даний момент використовую на моєму блозі. Кожен раз дивлюся нові плагіни, які то залишаю, а які то відразу сношу. Єдиний плагін поки, що з яким у мене виходить постійний косяк, це плагін для Facebook. Все, що не перепробував, працює криво або взагалі не працює на блозі. Чому таке відбувається, я не знаю. Може ви порадите якийсь плагін для мого блогу.

Ну, що ж мій набір плагінів я показав. Тепер справа за вами, які плагіни у вас стоять на блозі і чому? Що порадите для з плагінів для фейсбуку. Плагін потрібен типу «Like», що б відправляти відразу пост в цю соціальну мережу.