Platinum games підтверджує, що bayonetta 3 все ще жива, каже, що” дуже пишається ” прогресом

16

Байонетти не було на e3 цього року, і це турбувало фанатів. Звичайно, гра готова до якогось розкриття через більше трьох років з моменту виходу оригінального тизерного трейлера, вірно? але з’явився ще один e3, а ми нічого не отримали.

Шанувальники були справедливо стурбовані, але керівники nintendo тоді заявили, що причин для занепокоєння немає. “вона, безумовно, все ще існує», – сказав один, а інший додав: «вона добре розвивається».

Але зараз ми наближаємося до чотирьох років з моменту виходу оригінального тизер-трейлера. Сезон свят швидко наближається, і фанати задаються питанням, можливо, байонетта одягне капелюх санти і приїде до кінця року.

Директори гри хідекі камія прямо запитали, чи побачимо ми що-небудь цього року. Однак його відповідь була тим, що ми чули раніше.

” якщо ви пам’ятаєте, минулого разу я сказав, що, хоча всі запитували про bayonetta 3, може бути, вам варто сказати всім, щоб вони на час забули про це. Мені як би потрібно дотримуватися цієї позиції на даний момент, тому що, в кінцевому рахунку, не ми самі вирішуємо, що і коли говорити».

Настрій камія відбився на роздратованих коментарях, зроблених на початку року, з проханням до фанатів просто забути на час про байонетта, щоб вони могли бути здивовані, коли вона чудесним чином повернеться. Головний продюсер platinumgames ацуші інаба швидко розвіяв побоювання, що з bayonetta 3 виникли якісь проблеми. «не про що турбуватися. Не турбуйтеся зараз про це. Все в порядку”, – сказав він.

” як би всі хотіли її побачити, ми дійсно дуже чекаємо, щоб випустити її», – сказав камія, додавши, що команда розробників «дуже пишається» прогресом, якого вони досягли на даний момент. «ми також як і фанати чекаємо того дня, коли зможемо її показати. Ми хочемо, щоб всі підбадьорювали нас, поки ми біжимо до фінального відрізку. Ми теж хочемо це показати!»