Погляньте на cyberpunk 2077 в 4k з більш ніж 50 модами на rtx 3090 і dlss 2.2 на максималках

19

Youtube-канал digital dreams випустив нове відео cyberpunk 2077 , на якому представлено більше 50 модів на графічному процесорі nvidia rtx 3090.

Раніше на цьому тижні популярний канал вже ділився новим відео skyrim, демонструючи гру з більш ніж 1200 активними модами і ефектами reshade ray tracing. Перенесемося на два дні вперед, і поглянемо на ще одне відео.

Останнє відео digital dreams показує cyberpunk 2077, в дозволі 4k з екстремальними настройками і включеної трасуванням променів. Крім того, в цьому відео використовується користувальницький пресет каналу reshade «beyond all limits», заснований на reshade паскаля «марті макфлая» гілчера. По правді кажучи, не зовсім зрозуміло, навіщо digital dreams використовує решейд трасування променів на додаток до трасування променів з апаратним прискоренням, але, тим не менш, результати досить приголомшливі. Ви можете подивитися відео digital dreams нижче і посудіть самі:

Як вже було сказано, це відео використовує понад 50 активних модів, і, як і очікувалося, вам знадобиться досить велика налаштування, щоб запустити цю і без того досить вимогливу гру з такою кількістю модифікацій з включеною трасуванням променів здатністю 4k.

Cyberpunk 2077 доступна по всьому світу для пк і консолей. Очікується, що версія для xbox series x / s і playstation 5 наступного покоління буде випущена в кінці цього року. Слід, однак, зазначити, що минулого тижня cd projekt red заявив, що це не точно.

” мета полягає в тому, щоб випустити версію cyberpunk 2077 наступного покоління в кінці цього року. У той же час, маючи на увазі уроки, які ми отримали за минулий рік, і беручи до уваги, що цей проект все ще залишається в розробці, ми не можемо з повною впевненістю сказати, що графік виробництва не зміниться».