Покрокова пригодницька гра echo generation вийде 21 жовтня

16

Розробники з cococucumber повідомили, що покрокова пригодницька гра echo generation буде випущена для xbox series, xbox one і пк в steam і microsoft store 21 жовтня , а також через xbox game pass.

літо 1993 року добігає кінця. Ви і ваші друзі вирушили досліджувати небезпечні джерела енергії у вашому рідному місті після загадкової катастрофи. Виконуйте квести, боріться з монстрами і розблокуйте сили, щоб врятувати всіх, про кого ви коли-небудь дбали. Вас чекає героїчна розповідь про дитячі пригоди.

ключові особливості:

  • зберіть свою компанію-досліджуйте різні середовища, спілкуйтеся з іншими дітьми і наймайте нових домашніх вихованців, щоб зібрати свою групу.
  • покрокові бої-боріться з грізними противниками, використовуючи унікальні здібності кожного члена групи в покрокових боях. Підвищуйте рівень своєї групи за допомогою досвіду і нових навичок.
  • врятуйте своє рідне місто – немає дефіциту монстрів, роботів і злих босів, що сіють хаос по всьому місту. Вам і вашим друзям належить врятувати свій будинок від повного руйнування.