Помер Майкл Джексон+відео

266

Сьогодні в США від серцевого нападу помер співак Майкл Джексон. Королю поп-музики було всього 50 років.
Майкл Джексон помер від раптової зупинки серця. Прибулі за викликом лікарі безуспішно намагалися запустити серце за допомогою дефібрилятора — це пристрій, який подає розряд електричного струму. Потім співака доставили в лікарню, де і констатували смерть.

До свого 51-го дня народження він не дожив всього двох місяців. Майкл Джексон був не тільки легенди світової музики, але був і ще втіленням американської мрії. Народившись в родині простого робітника, вже у п’ять років він виступав на сцені, в 11 з’явився на телебаченні і незабаром став популярним.

Його «місячна хода» зводила людей з розуму. Перший сольний альбом Майкла Джексона — «Трилер» став світовим хітом. Правда, в останні 15 років говорили більше не про його музику, а про його особисте життя. Він був звинувачений в розтлінні малолітніх спершу в 93-му році, а потім у 2005-м.

Тоді був гучний судовий процес, в кінці якого Майкл Джексон був виправданий, але його фінансове становище похитнулося, а головне: його іміджу було завдано непоправної шкоди. Щоб виправити і те, й інше, він намітив серію прощальних концертів, які повинні були відбутися спершу 13 липня, тобто вже через два тижні, а потім їх перенесли на рік вперед.

Тоді-то і стали говорити про погане здоров’я Джексона. Але його адвокати і члени сім’ї все заперечували. Тепер стає ясно, що здоров’я Джексона, мабуть, дійсно вже тоді вселяло побоювання. За деякими даними, смерть могла настати від передозування ліками. Відомо, що останнім часом він приймав багато сильнодіючих медичних препаратів.

Але чи була це випадкове передозування або навмисна, невідомо. І якщо це правда, то розслідування смерті Джексона може розтягнутися надовго, як це було зі смертю зірки «Плейбою» Анни Ніколь-Сміт.

Фанати Майкла Джексона по всьому світу згадують свого кумира. Близько тисячі людей зібралися біля лікарні в Лос-Анджелесі, де зараз знаходиться тіло співака. У нью-йоркському Гарлемі, місцеві жителі на вулицях танцюють. Саме так, за старою африканської традиції, прийнято проводжати людини в інший світ.

Про Джексона говорять сьогодні і його колеги — музиканти. В інтерв’ю журналу «Піпл» (People), співачка Мадонна заявила, що розридалася, коли дізналася про смерть зірки.

Колишня дружина Джексона, Ліза Марія Преслі? сказала, що шокована подією і їй дуже шкода трьох дітей, які залишилися без батька.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=lDzgQ3AFFfU&w=570&h=385]

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=ba6Bh8_X5k8&w=570&h=385]