Помітите ви?

211

Кожен день відкривається величезна кількість нових блогів. Все нові і нові люди приходять в блогосферу. Кожен з них прийде сюди що б почати вести свій онлайн-щоденник. І в кожного свої цілі свої бажання. Хто хоче просто поділитися своїми знаннями, хто вилити душу на сторінки блогу, заробити перший мільйон на блозі, а хтось ставить перед собою мету підкорити блогосферу і бути її зіркою.

Переглядаючи щодня блоги, я постійно знаходжу для себе нові блоги. Блоги молодих авторів, які пишуть дуже цікаво, які не займаються рерайтом вже всім так до болю відомих тим. Вони пишуть, що своє, щось нове. Пости дуже цікаві, але жодного коментаря до жодного з них постів немає, а так само практично відсутня відвідуваність. Їх постів ніхто не помічає. Ці автори ні кому не відомі. Як правило багато з них просто з часом залишають свої блоги, закривають їх і йде з блогосфери.

Але хто це помітить? Та ніхто, ніхто з нас не помітить, що хтось пішов, хтось з’явився. Я погоджуся блогосфера величезна майданчик для гри, не можливо помітити і встежити за усіма. І, звичайно ж, коли пропадає якийсь блог, який ви жодного разу в очі не бачили, ви навіть і не дізнаєтеся про це. Хто подиміти шум, або почне турбуватися, що пропав, ні кому не відомий блогер. Інша справа, якщо одна із зірок блогосфери раптом перестане писати довгий час на блозі, перестане спілкуватися в тві. То може ось таку пропажу помітять всі.

Мене дуже зацікавило дане питання. Помічаємо, що хтось із блогерів відсутній довгий час. Перестав писати, оновлювати свій блог. Я вирішив поставити це питання, всім хто мене читає. І звичайно ж, найкращий спосіб задати питання і отримати на нього відповідь це опублікувати його в Твіттері.

І відповіді:

Не численні відповіді ви бачите перед собою. Особисто я думаю, що мало кому цікаво на скільки ви пропадете з блогосфери і що взагалі з вами відбувається. Лише якщо тільки зовсім мала частина блогерів, ті кого можна перерахувати по пальцях раптом зникнуть, то це помітять. Всі інші не в рахунок! Виходить, що навіть ті хто відповів мені на моє питання в Твіттері, перестануть писати в блозі в твіттер відповідати в аську і на пошту мало хто з вас зверне на це увагу. Швидше за все навіть зараз багато хто не знають, хто ці люди.

Чи це Нормально?
Питання:

Блогер з яким ви спілкуєтеся або читаєте його блог, а так само тві стрічку раптом щезає на якийсь термін. Помітите ви?