Пошуковий маркетинг та оптимізація сайтів

356

З часу своєї появи інтернету, ця павутина здобула велику популярність серед широкого кола користувачів. За свою недовгу історію існування, всесвітня павутина пройшла шлях бурхливого розвитку. У перші роки інтернет сприймався лише як розвага, але ніяк не реальне джерело доходу. Однак за рахунок активно зростаючого кількості користувачів і популярності цього нововведення стала неминучою активна комерціалізація всесвітньої павутини.

Не секрет, що основний дохід в інтернеті спочатку з’явився в результаті використання пошукових систем. За місця у верхівках видачі почалася жорстка конкуренція. Саме так виникає пошукова оптимізація сайтів, яка націлена на коригування видачі пошукових систем і висновок просуваються сайтів на лідируючі позиції у видачі. Звичайно зараз з’явилося і багато інших видів заробітку, але все, що базується на пошукових машинах є і до сьогодні основною масою всього прибутку, одержуваної людьми в інтернеті.

Однак по мірі все більшого розвитку і ускладнення процесу просування сайтів (багато в чому і в результаті труднощів, створюваних самими пошуковими машинами) SEO в чистому вигляді не стало справлятися зі своїми завданнями в повній мірі. Тому виникла така галузь інтернет-бізнесу, як SEM або пошуковий маркетинг. Саме пошуковий маркетинг нині є основоположним засобом допомоги і виборі вектора діяльності для пошукової оптимізації сайтів, які претендують зайняти лідируючі позиції в своєму сегменті і отримувати більший прибуток. Для отримання якісних результатів інтернет маркетингом використовується статистика пошукових запитів, яка дозволяє об’єктивно відображати результати релевантної видачі різноманітних запитів.

Як один з найбільш вигідних і найменш трудомістких видів бізнесу в інтернет зараз фігурують партнерські програми. Завдяки використанню саме цих програм ви зможете з мінімальними вкладеннями своїх зусиль отримувати хороші гроші, якщо звичайно ваш сайт досить популярний і викликає інтерес у користувачів мережі. Причому партнерські програми просуваються як самими пошуковими системами, так і альтернативними фірмами-конкурентами. У цій системі замовник оплачує рекламу за певну кількість натискань або показів реклами, а партнерські програми при цьому беруть на себе всі обов’язки по розміщенню реклами, визначають цінову політику і отримують з усього цього певну комісію.

Хочеться відзначити, що бізнес в Інтернеті розвивається величезними темпами і такі спеціалізації Інтернет-бізнесу, як PPS, SEO, SEM з кожним днем відіграють усе більшу й більшу роль у створенні запеклій конкуренції, що в свою чергу веде до розвитку і поліпшення всього простору всесвітньої павутини.