Постові Vs Банери

354

Існує багато суперечок про те, яка форма маркетингу в Інтернеті краще, текстові оголошення (постові) або банери. Насправді, обидва мають свої переваги і недоліки. При прийнятті рішень про те, яку форму реклами в Інтернеті Ви хочете використовувати, ви повинні оцінити ваш продукт і ваш бюджет, щоб вирішити, яка з цих реклам краще задовольняє Ваші потреби.
Щоб допомогти вам, давайте поглянемо на деякі переваги і недоліки обох цих видів реклами.

Текстові оголошення

Текстова реклама є однією з форм реклами в Інтернеті, в якому рядки тексту спирається на гіперпосилання і при натисканні на неї ви отримаєте потенційного клієнта або відвідувача прямо на Ваш веб-сайт або блог.

Текстові оголошення хороші тим, що вони зазвичай дешевше, ніж банери, вони прості і безліч веб-сайтів, які можуть їх прийняти. Загалом, текстова реклама працює краще для продуктів, які більшою мірою надають різні види послуг, як страхування, охорона здоров’я, фінансові консультації і т. д.

Мінуси постових, що іноді вони просто занадто прості. Для деяких продуктів, вони не дають достатнього опису, щоб потенційний клієнт захотів натиснути на посилання наведену в тексті і перейшов на ваш сайт або блог.

Банери

Рекламний банер посилається на оголошення, які розміщуються у різних місцях на веб-сторінках. Як і текстові оголошення, банери можна натиснути і потенційний клієнт буде миттєво переведений на ваш блог або сайт.

Рекламні банери хороші тим, що вони створюють брендинг через назву і логотип, вони додають до візуальним змістом веб-сторінки насиченість, вони є візуальним відображенням вашого продукту, і вони надають набагато більше інформації, ніж просто рядки тексту. Рекламні банери краще працюють для залучення відвідувачів, так як вони завжди перед очима і виділяться на сторінці, чого постові не роблять. Банери відображають те, що люди хочуть побачити, перш ніж вони купують або натискають на нього, що б перейди до вас на сайт або блог.

З іншого боку, рекламні банери груба реклама і деякі люди вважають за краще не використовувати її. А так само останнім часом з’явилися плагіни для браузерів які блокують банерну рекламу, і як кінцевий результат, відвідувач сайту або блогу, бачить чисту сторінку, без банерів. Ось напевно самий жирний мінус банерної реклами.

А яку рекламу у вас на блозі, або при рекламі вашого блогу ви віддаєте перевагу?