Посилальна стратегія

260

Один з кращих способів створити релевантність вашого блогу, це публікувати інформаційно корисні статті на вашому блозі, при цьому не забувши включити в текст таких постів ключові слова і фрази. Такі статті, допоможуть залучити трафік на ваш блог і допоможуть у вашій посилальної стратегії.

Є кілька способів, які можуть допомогти вам в цьому.
Дуже поширений спосіб, це вставляти популярні ключові слова або ключові фрази, в пости вашого блогу і публікувати їх у різних каталогах статей. Це одна з найбільш популярних стратегій побудови посилальної маси на ваш блог швидка і ефективна. По крайній захід так було раніше. Але зараз спамери загадили такі сервіси, і як результат трафік на блог йде зовсім не великий.

Інший спосіб полягає в обміні статтями з іншими блогерами. Такий метод обміну ще часто називається гостьовими постами Цей метод може значно поліпшити вашу стратегію й допоможе залучити трафік на свої блог. Після того як ви написали вашу статтю з ключовими словами, зверніться до блогерів ведуть блоги такої ж тематики як і ви. Вони розмістять вашу статтю на своєму блозі, а ви, в свою чергу розміщуєте їх статті на вашому блозі.
Ось такий бартер, між вами.
В вашій статті, не забудьте поставити посилання на різні ключові слова та фрази, які мають безпосереднє відношення до вашого блогу, а так само до статей які ви писали раніше. Переконайтеся, що ці посилання йдуть і на ваші внутрішні сторінки блогу, а не тільки на головну сторінку. Роблячи це, ви створюєте посилання прямо в архів статей вашого блогу, тим самим піднімаючи їх знову вгору, а так само затримуєте відвідувачів на вашому блозі ще на деякий час.Даючи їм перейти за посиланнями у вашому пості, на інші пости написані вами раніше.

Ніколи не обмінюйтеся точно такою ж статтею більше одного разу. Переконайтеся, що ви отрерайтили статтю, або ще краще напишіть абсолютно нову статтю при обміні з іншими блогами. З допомогою рерайта статті або з використанням нової статті ви уникнете дублікатів, а так само не потрапите під фільтри пошукових систем. При рерайті статті не забудьте змінити принаймні 30% від її минулого змісту.

Ось вам ще один приклад нарощування посилальний маси на ваш блог, за допомогою ключових слів і фраз, каталогів статей та обміну статтями з іншими блогами близької вам тематики.

Вам зрозуміла це стратегія нарощування посилальної маси описана мною?

Читайте також:
5 способів підвищити PR вашого блогу
Як залучити відвідувачів на ваш блог?
Seo оптимізація тексту

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі