Потрібна бруд в блогосфері?

387

От не розумію я блогерів, навіщо їм так потрібно копатися в чужій брудній білизні. Але все частіше і частіше блогосфера стикається з таким явищем. То тут то там на різних блогах можна знайти записи про різних блоггерах яких викрили у різних «гріхах».

Такі записи користуються успіхом, обговорюються і потім забуваються через деякий час. Але що б запам’яталися вони завжди, блогери вигадують різні конкурси, а так само пишуть пости в яких поливають брудом.

Сам цей пост я вирішив написати, після того як прочитав чергове обливання блогера, який накопипастил з інших блогів майже 9К статей і продовжує цим займатися. Згодувала всі ці записи Яндексу і тепер заробляє на цьому.

З одного боку, така поведінка просто не пристойне по відношенню до інших блогерів. Ось так просто комуниздить їх пости, публікувати на своєму блозі, при цьому не ставлячи навіть посилання на оригінал.

З іншого боку, якщо добре покопатися, то скільки ще копій ваших записів ви виявите так само без посилань на різних блогах? Думаю, що багато накопає. Особисто я сам минулого тижня зауважив трафік на мій блог з одного сайту. Пройшовся по сайту і виявив, що цей блог скомуниздил у мене 3 посади. Так само не поставив посилання на мене. Але за тупого копіпаста тексту та картинки до посту переглянув, що в картинці активне посилання на посаду оригінал на моєму блозі.

Тепер ближче до тіла, а саме до блогеру Вовка, який почав навіщо то копатися в брудній білизні і витягувати все назовні. Кілька слів про самому Вовка. Відмінний блогер, дуже приємний чоловік, який завжди готовий допомогти, вислухати і підказати, а саме дати раду в тому, в чому сам компетентний. Відмінний блог веде, який постійно оновлюється і несе в кожному пості багато цікавого і корисного для блогерів будь-якого рівня. І раптом цей чоловік почав займатися брудом.

Але ось останнім часом, що то у Вовка не зрозумілі терки і не особиста приязнь виробилася ка рефлекс на деяких блогерів. Для початку він бере участь у конкурсі свинства, а потім публікує на своєму блозі пост про нібито викриття блогера який копипастит контент. Причому від себе він мовчить, а в хід пускає колективні листи блогерів в супорт Яндекса.

Особисто моя думка про даному пості, та й взагалі про ситуацію, що Вовка, затіяв великий грязе-піар, де працює зі сторони, зливаючи інфу іншим і вони роблять все брудну роботу. Ну що ж думаю і в блогосфері потрібні такі чистильники.

От тільки дивно, так як ці люди не бачили, що їх контент відводять? І скільки часу це тривало?

Думаю, що Вовка, щось не поділив з Сеокиллером, адже саме його він на даний момент «поливає», або це щось особисте, якась стара образа, яка не дає Вовка, продовжити працювати так само добре як він це робив раніше і не гальмувати на всій це бруду. Але поки, що Вовка грязнет в ній. Публікуючи на настільки гарному блозі, пости які нічого корисного для блогерів та блогосфери не несуть.

Якщо так подумати, то ми все, що копіює. Подивіться на ваші блоги, картинки на які ви додаєте до заголовків ваших постів. Адже ці картинки комусь теж належать. Якийсь фотограф, або дизайнер їх теж робив. І що тепер, всім нам соромно має бути за ці картинки і той же фотограф буде катати на нас листи в Яндекс?

Так чи потрібна нам весь цей бруд? Не вже ми розучилися писати у наших блогах, щось більш корисне, ніж бруд? Не вже вас так хвилює, що в іншого в кишені і чим він займається? Нехай хтось тричі «злодій», обманщик, так і просто редиска. Вам не все одно? Адже це його репутація в блогосфері, його ім’я і його справи. Так навіщо вам сувать туди свій ніс?