Повне розбирання iphone 13 pro демонструє зміни в деталях телефону

17

реклама

Детальний розбір iphone 13 pro від ifixit, нарешті тут, він дає вам уявлення про те, що apple змінила всередині. Ми також дізнаємося, як зменшилася камера face id і чому інші частини флагманського смартфона ускладнюють ремонт сторонніми організаціями.

Iphone 13 pro, а також iphone 13 pro max відкриваються як книга і ifixit попереджає про те, що вгорі є сенсорний кабель, який дуже короткий і тонкий, а це означає, що якщо ви будете не дуже обережні при розбиранні, ви можете його відірвати. Taptic engine зменшився в розмірах, але про це вже повідомлялося раніше, і це один з факторів, які спонукали apple зробити батареї більшого розміру в усі моделі iphone 13.

Що стосується розмірів taptic engine, ifixit заявляє, що його розмір становить 764,27 мм3 в порівнянні з компонентом iphone 12 pro (869,4 мм3), і він важчий на 6,3 грама в порівнянні з 4,8 грама торішньої версії. Що стосується камери face id, розбирання показує, що прожектор і точковий проектор iphone 13 pro об’єднані в 1 модуль, тому виїмка на всіх чотирьох моделях в цій моделі менше, ніж будь-коли.

Крім того, компоненти камери truedepth тепер відокремлені від дисплея, а динамік, який раніше був видалений з дисплея, тепер переміщений між фронтальною камерою і модулем face id. Це означає, що відділення камери face id від дисплея має спростити ремонт, вірно? неправильно. Раніше повідомлялося, що якщо ви заміните дисплей iphone 13 на неоригінальний, програма відключить face id .

Фактично, використання справжньої деталі для заміни дисплея не відновить функціональність face id, тому єдиний шлях, що залишився для клієнтів, – це відправитися в магазин apple або сторонній магазин, який є частиною програми незалежного ремонту технологічного гіганта. На щастя, витягти батарею дуже просто, так як є язички, які роблять заміну доступною для кожного. В кінцевому підсумку ifixit дав iphone 13 pro оцінку ремонтопридатності на 5 балів з 10 і надав наступні рекомендації.

Більшість компонентів мають модульну конструкцію, їх легко дістати і замінити.

Безліч типів гвинтів роблять ремонт більш складним, ніж необхідно, але, по крайней мере, вони не клейкі.

Методи гідроізоляції ускладнюють ремонт, але знижують ймовірність (дорогого) пошкодження водою.

Подвійне скло в конструкції телефону призведе до більш дорогого ремонту цієї запчастини і досі немає простого способу для заміни заднього скла.

Всередині дуже багато чого змінилося, причому не в кращу сторону, якщо мова йде про сторонньому ремонті. Одна з причин того, що серія iphone 13 виглядає відносно незмінною порівняно з сімейством iphone 12, полягає в тому, що інженери apple, як повідомляється, направили свої зусилля на лінійку iphone 14, яка, як кажуть, піддається серйозному перегляду дизайну.