Поєдинок між Флойдом Мейвезером і Конором Макгрегором відбудеться 26 серпня (2 фото)

232

26 серпня в Лас-Вегасі відбудеться довгоочікуваний поєдинок між 12-кратним чемпіоном світу з боксу Флойдом Мейвезером-молодшим і чемпіон UFC у легкій вазі Конором Макгрегором. Переговори про поєдинок йшли досить довго, однак, домовленості вдалося досягти тільки зараз. Інформацію про проведення бою підтвердили представники обох спортсменів.

Макгрегор виклав афішу бою в соцмережі, проте на ній замість Мейвезера-молодшого зображений його батько Флойд Мейвезер-старший.

Повідомляється, що бій буде проходити за правилами боксу і буде складатися з 12 раундів. Він пройде в рамках першої середньої ваги (до 69,85 кг), а бійці надінуть 10-унцевые рукавички. Організаторам бою поєдинок принесе 600 мільйонів доларів, при цьому кожен з спортсменів отримає по 100 мільйонів доларів. Для Макгрегора ця сума буде найбільшою в його кар’єрі, в той час як Мейвезеру доводилося отримувати значно більші гонорари, так за поєдинок з Менні Пакьяо боксер в сумі заробив 275 мільйонів доларів. Флойд Мейвезер не звик приховувати свій стан і регулярно хвалиться ним у своєму Instagram.

Поєдинок між Флойдом Мейвезером і Конором Макгрегором відбудеться 26 серпня (2 фото)